Tajemství Zdeny Studénkové. Žije s bývalým přítelem herce Dočolomanského!

Recept na mládí? Zdena ho zná.
 Celebrity 
17. ledna 2014 05:17 / Foto:Facebook
  0   0
Recept na mladický vzhled i ve vyšším věku je staletími prověřený. Najděte si mladého kolouška. A čím mladší, tím lepší. Možná každá žena doufá, že se trochu toho svěžího pelu přesune i na ni.

Že to zřejmě funguje, si můžeme ověřit na Zdeně Studénkové, která ve svých téměř šedesáti letech vypadá famózně. Herečka se dala dohromady s o 17 let mladším hudebníkem Braňem Kostkou a žijí spolu již pár let ve volném svazku. A že je to svazek hodně volný naznačuje také fakt, že se o Braňovi v zasvěcených kruzích mluví jako a velmi blízkém muži zesnulého herce Michala Dočolomanského.

O sexuální orientaci Michala Dočolomanského se dlouho jenom šuškalo a až po jeho smrti bylo oficiálně toto veřejné tajemství potvrzeno. Otevřenou zpověď, proč se Dočolomanský se svou manželkou Martou po dvaceti letech rozvedl, přinesla Alena Horváthová v knize „Nezůstalo po nich nic“. A ta na Slovensku způsobila pěkný poprask.

Co bylo mezi populárním hercem a přítelem Studénkové se tedy asi jen tak nedozvíme. Je nám jen trochu podezřelé, že Braňo si před nedávnem pořídil několikamilionový byt v lukrativní části Bratislavy a zajistil si tak pro sebe pěkné hnízdečko. Zda do něj smí i Zdena Studénková, to ale nevíme.
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Demence u zvířat není v dnešní době nic neobvyklého

Styl

Jak si poradit s hovězím masem

Bydlení

Chcete mít hladké prádlo i bez žehlení? Dodržujte tento postup

1. Alice Bendová nerada ztrácí čas s líčením. Pořídila si dokonalé řasy na míru!

2. Andrea Kalivodová vyměnila kvůli hyperaktivnímu dítěti moře za túry na horách

3. Renée Zellweger by si přála čtvrté pokračování Bridget Jonesové!

4. Tenistka Karolína Plíšková ukázala dokonalou figuru a novou kérku!

5. Geri Halliwell uctí novou písní památku George Michaela!