Hlavní roli v muzikálu Mamma Mia dostalo pohybové poleno. Zpěvačka soustrastně doufá, že publikum z toho nebude chtít páchat sebevraždu...

Myslíte, že taneční hodiny budou k něčemu platné...?
 Celebrity 
25. dubna 2014 05:09 / Foto: Facebook S. Křovákové
  0   0
Vítězka SuperStar 2013 Sabina Křováková nyní získala svoji první roli, která se bude odehrávat na divadelních prknech. Čeká ji jedna z hlavních postav v chystaném muzikálu Mamma Mia, jenž bude mít premiéru 12. prosince v pražském Kongresovém centru. „Jsem zvědavá, protože je to něco úplně jinýho pro mě. Ke zpěvu mi přibyde tanec a herectví,” popsala zpěvačka své první pocity a zvědavá je nejen ona, ale i my, protože už v talentové soutěži byla vyhlášeným pohybovým anti-talentem. Přesto chtěla konkurz na pozitivní muzikál s písničkami skupiny Abba zkusit.

„Hned jsem producentům hlásila, že neumím vůbec tancovat. Oni mi říkali, že to nevadí a nějak do dopadne. Jenže to mě ještě neviděli! Netuším, jestli mi nějaké taneční hodiny pomohou...” řekla Sabina vipstory.cz. Jenže zábavný děj Mamma Mia, který se ke všemu odehrává na řeckém ostrově a je prosycený sluncem se usměvavé Křovákové líbil natolik, že to bude muset nějak v roli Sophie zvládnout. „Jen doufám, že až mě lidi uvidí, tak z toho nebudou mít deprese a nebudou chtít skákat z mostu,” dodala SuperStar.

Dále se v hlavních rolích muzikálového hitu představí také Ivana Chýlková, Alena Antalová, Jiří Langmajer, Petr Kolář, Roman Vojtek, Leona Machálková, Jitka Asterová, Michaela Nosková, ale také i moderátorka VIP zpráv Daniela Šinkorová či Pavel Vítek.
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vybíráme novou pracovní desku do kuchyně

Zprávy

Většině českého národa se chce blít! Naši politici v honbě za korytem klesli na samé dno lidské...

Bydlení

Jaké revize a jak často je povinné mít v pořádku.

1. Dara Rolins prolomila mlčení a zveřejnila srdcervoucí fotku.

2. JDE Z NÍ STRACH! Na veřejnost uniklo video, ve kterém Angelina Jolie mluví o znásilnění a rituálech plných...

3. Eva Herzigová je ve 43 letech stále v kurzu! Na týdnu módy v Miláně byla ozdobou přehlídky.

4. Bude mít Sex ve městě pokračování? Sarah Jessica Parker promluvila!

5. Jak vypadají světové celebrity BEZ MAKE-UPU? Některé byste ani nepoznali!