Helena Vondráčková ztratila soudnost. Vychválila ztracence českého šoubyznysu. Doufáme, že jen ze slušnosti!

Helena pokřtila Sámerovi nový videoklip
 Celebrity 
05. července 2014 06:23 / Foto: Jiří Gabriel
  0   0
Helena Vondráčková je asi ten poslední člověk, kterého bychom Sámeru Issovi podstrčili jako kmotru pro jeho nový videoklip, ale světe div se, přesně to se stalo. Zpěvák Helenku oslovil, protože si jí prý moc váží a Vondráčková to mileráda přijala. „Vždy to pro mě byl progresivní kluk, který svoji kariéru bral z trochu širšího spektra. Také je to uctivé vůči mladším kolegům. Měla by tu fungovat nějaká vzájemná podpora a harmonie,” řekla potěšená zpěvačka vipstory.cz.

U té příležitosti Helena zavzpomínala na časy, kdy začínala ona sama. Ta si totiž nemohla jen tak vycestovat na natáčení třeba do takové Dubaje (kam teda nakonec nejel ani Sámer, ale ne proto, že by mu to režim nedovoloval), aniž by k tomu nemusela vyplňovat miliony lejster. „Byla jsem v Japonsku, Kanadě, vystupovala jsem v Carnegie Hall, Paříži, Berlíně, byla jsem v Riu... Ale museli jsme vyplňovat výjezdní doložky, schvalování, že můžeme vyjet, na jak dlouho, a že se musíme vrátit a nesmíme přijmout jinou nabídku – asi to mohlo být úplně jiný, kdyby tohle nebylo” míní Vondráčková.

Stejně si Helenka oprašuje na poličkách spousty trofejí i z druhého konce světa. „Byli jsme docela gerojové, že jsme to takhle zvládli!,” dodala zpěvačka. Léto bude Vondráčková trávit prací i dovolenou. Započala ho pátečním koncertem na Karlštejně a chystá se na přípravu dvou alb.
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Ježci se připravují na zimu. Pomozte jim s hledáním úkrytu, v němž přežijí mrazy

Styl

Podzimní a zimní móda v severském stylu je stále trendy

Bydlení

Oživte interiér pomocí přírodního kamene. Podrobný návod, jak to zvládnete i sami

1. Ed Sheeran měl nehodu, ruší světové turné!

2. Zpěvačka Mariah Carey okradena! Přišla o více než milion korun!

3. České celebrity se daly do politického boje! Podívejte se, kdo všechno šel k volbám!

4. Hvězda Ordinace se pochlubila miminkem v kočárku i štíhlou postavou

5. Tahle topmodelka se s tím nepáře! Na galavečer přišla s odhalenými ňadry