Nejslavnější české zlatokopky - díl čtvrtý: Tak se to Nagyové povedlo. Prosouložila se až k příjmení Nečasová.

Krůček po krůčku...
 Celebrity 
17. července 2014 06:46 / Foto: Profimedia
  0   0
Mládí, krása, přitažlivost a otrlý žaludek – to jsou faktory, které spojují slečny lačné po bohatství a slávě. Některé z nich však neváhají a jdou si za svým cílem tzv. ”přes mrtvoly”. Co vše jsou ženy schopné udělat, aby se dostaly na výsluní a plnily stránky bulvárních médií?

Vybrali jsme top 5 slečen, které si tento sen den ze dne splnily a teď se jim říká celebrity. Exkluzivně jen u nás na vipstory.cz čtěte, jaká je cesta přes postel ke slávě a bohatství:

DÍL ČTVRTÝ
Neznámá účetní manželkou premiéra!


Kariéra Jany Nečasové, dříve Nagyové, nebyla zpočátku taková, jak si ji vysnila. Devět let pracovala bezejmenná účetní ve strojírnách na Chodově, na to dva roky jako vedoucí tuzemské porcelánky. Do politiky se jí podařilo prorazit až v září 1996, kdy byla zaměstnaná jako manažerka Oblastního sdružení ODS Karlovy Vary. Za deset let povýšila na vedoucí provozního oddělení Hlavní kanceláře ODS a při této příležitosti začala úzce spolupracovat s místopředsedou strany Petrem Nečasem.

Kariérní růst na sebe nenechal dlouho čekat a Nečasová ”doprovázela” Petra na každou politickou pozici. V červnu 2010 byl Nečas jmenován premiérem a přivedl si s sebou Nagyovou jako vrchní ředitelku Sekce kabinetu předsedy vlády České republiky. Zároveň byla i na pozici jeho poslanecké asistentky.

Nejen v politickém rybníku kolovala šuškanda o mileneckém poměru premiéra a Nagyové (není divu) a spekulace se znovu vynořily o necelé tři roky později, když Nečas vydal prohlášení, že s manželkou žijí již několik měsíců odděleně.

Nagyová pobírala snový plat s obrovskými prémiemi, který se pohyboval kolem částky 200 tisíc korun. Dne 11. června 2013 podal premiér žádost o rozvod, o dva dny později byla jeho milenka (teď už to věděli všichni) zadržena policejním Útvarem pro odhalování organizovaného zločinu. Za týden skončila na měsíc ve vazební věznici v Ostravě, kde si ji po propuštění vyzvedl sám Petr Nečas. Jana Nagyová nakonec dosáhla svého, paní Nečasovou se stala ještě 21. září. Zazvonil zvonec a zvrácené pohádky je konec.

Pokud vás zajímají podobné příběhy jako je tento, sledujte televizní seriál Pod ochranným dohledem, který vysílá stanice CBS Drama.

Ve třetím dílu jste vás informovali o moderátorské cestě Inny Puhajkové.
📷
1
fotografie
Jitka Jahodová | VIPstory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Rafinovaný luxus. Koupelna ve stylu glamour

Zprávy

V Bruselu ztrácí nervy! A vyhrožují a vyhrožují. Oni vlastně ani nic jiného neumí

Bydlení

Termovizní měření vám může ušetřit velkou část peněz

1. Spekulace o rozvodu Jennifer Aniston. Jak je to doopravdy?

2. Lamač ženských srdcí Hugh Grant miluje erotické scény. Natáčení ho dokonce vzrušuje!

3. Tahle silikonová prsa si hýčká brankář Pavelec. Modelka Tereza Budková vypadá skvostně!

4. Nádherná Eva Mendes je pod čepcem? S Ryanem Goslingem jsou prý manželé!

5. Obavy Angeliny se naplnily! Údajná milenka Brada Pitta Marion Cotillard potvrdila těhotenství!