Atraktivní příležitost pro zklamané klienty portálu Zapakatel.cz!

Nákup na internetu je dnes běžným standardem.
 Komerční sdělení 
13. srpna 2014 07:09 / Zdroj: shutterstock.com
  0   0
Tuzemským trhem slevových portálů otřásl minulý měsíc krach jednoho z největších webů Zapakatel.cz, který za sebou pravděpodobně nechá nejenom desítky milionů dluhů, ale také stovky podvedených zákazníků. Není ovšem všem dnům konec! Slevový portál PEPA.cz poskytne zklamaným klientům webu Zapakatel.cz speciální akční nabídku - pokud se klient webu Zapakatel.cz prokáže do konce srpna 2014 platným voucherem, který nemohl využít, bude si moci vybrat jakoukoliv službu či produkt v nabídce portálu PEPA.cz a získá ji s 10% slevou!

Tato akce startuje již 12. srpna a poběží až do konce srpna 2014. Prvních tisíc zájemců získá nejenom uvedenou slevu, ale automaticky budou zapojeni do exkluzivního věrnostního programu portálu PEPA.cz. (více informací zde)

„Touto akcí jsme chtěli vyjít vstříc zákazníkům, kteří rádi využívají služeb slevových portálů a nikoliv vlastní vinou se dostali do nepříjemných problémů. Jsme přesvědčeni, že slevové portály mají nezastupitelné místo na trhu a že poctivé jednání ve vztahu k zákazníkovi je základem prosperity jakékoliv firmy nebo obchodní společnosti,“ vysvětluje výkonný ředitel slevového portálu Pepa.cz Petr Sýkora.

Portál PEPA.cz patří k největším slevovým webům v České republice již čtyři roky. V prvním čtvrtletí letošního roku zvýšil obrat o 50 procent.
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak na čištění digestoře? Poradíme vám!

Zprávy

Ministr ví, jak vyřešit uprchlickou krizi! No, tak do toho!

Bydlení

3D tapety vám vyrazí dech, dokážou změnit Váš interiér k nepoznání!

1. Co nadělí Lucie Bílá svým nejbližším k Vánocům? To vás překvapí!

2. Co je to za tlusťocha? Známý český moderátor strašně přibral! Je širší než vyšší.

3. Monika Bagárová jako svůdná Beyoncé: Tohle sexy video si budou fanoušci pamatovat dlouho!

4. Zbláznili se? Pavel Liška a Bára Poláková si jedou pěknou psychárnu!

5. Další hollywoodské manželství krachlo. Došlo i na hrdinu Spidermana!