Tahle mladá bloncka byla "odejita" z televize. Nahradí ji ještě mladší bruneta s erotickou minulostí. Šance Evy Feuereislové na moderování hlavních zpráv rostou.

Denisa Jeřábková povýšila
 Celebrity 
15. srpna 2014 05:30 / Foto: TV Barrandov
  0   0
Jednoho dne možná bude mít zářnou kariéru, ale na Barrandově se jí určitě nedočká. Blonďatá Barbie Tereza Jemelíková dostala ze zpravodajského křesla padáka a nahradí ji na pohled úplně jiná tvář Denisa Jeřábková, která se pravidelně objevuje v erotickém pořadu Intim.

Není proto divu, že bruneta Jeřábková po serióznější pozici okamžitě hrábla. Skvěle tím zapadne i do řady zpravodajských moderátorů s lechtivou pověstí, kterých je v televizích jako hub po dešti. „Jsme si jistí, že Denisa perfektně zapadne do týmu moderátorů Našich zpráv a s Petrem Převrátilem vytvoří dobře fungující tandem," sdělila generální ředitelka TV Barrandov Marcela Hrdá.

Co bylo na Tereze špatně nelze říct. Je to opravdu šikovná holka. Že by byla málo rozpustilá? Jisté je, že dnešní doba je epochou neomezených možností, kdy nic není nereálné. Dost možná bude jednou uvádět zprávy NeVyvolená Eva Feuereislová po boku s Robertem Rosenbergem nebo Leo Beránkem. Že nevíte, kdo to je? Tak to buďte rádi...
📷
2
fotografie
jaj | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Skladování bylinek má jistá pravidla. Znáte je?

Zprávy

Další fantasmagorie bere za své! Vypadá to, že v zimě budeme pořádně mrznout!

Bydlení

Zazimujte zahradní techniku!

1. Takhle Jágr vyvedl přítelkyni na Halloween! Veronika se tetelila blahem.

2. Skončí Jennifer Lopez na prahu padesátky na ocet?

3. Ve 46 letech má tahle televizní moderátorka na břiše obdivuhodný pekáč buchet!

4. Krainová otevírá novou kapitolu své úspěšné kariéry: Přichází s novinkou, která vás potěší!

5. Jaromír Jágr si vystřelil sám ze sebe. Podívejte se, čím fanoušky pobavil.