دانلود فیلم دانلود فیلم اخبار فیلم و سریال دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google

Mareš a Faltýnová zase spolu. Láska nebo jen dobře promyšlené promo?

Jsou rozchody a udobřování Leoše Mareše a Petry Faltýnové skutečné, nebo jde jen o dobře promyšlené promo?
 Celebrity 
29. března 2015 04:15 / Profimedia
  0   0
Co udělají známí a slavní, když se o nich déle nepíše, nebo naopak chtějí, aby plnily nějakou dobu stránky novin a časopisů? Někteří vymyslí nějaký skandál, jiní dají všanc rozchod nebo naopak nový vztah! A co takový Leoš Mareš a Petra Faltýnová (39), nejsou už svými rozchody trochu trapní?

Nejlépe placený moderátor a provokatér Mareš už po několikáté řekl svým kamarádům a i novinářům, že s Petrou jsou zase spolu a jeho srdce patří jenom jí. Zatímco ona má mít v USA údajně nový vztah a on se měl podle některých spekulací vyspat s jednou z finalistek soutěže Miss, mezi oběma to prý stále jiskří.

Někteří známí či kolegové Mareše a Faltýnové hovoří o tom, že jde jen o dobře promyšlené promo. „Leoš a Petra jsou kamarádi, ale jejich rozcházejí a scházení se hlavně dobře působí na zájem médií. Ve skutečnosti je to asi trochu jinak. Leoš umí dobře kalkulovat a o Petře raději pomlčím. To je přesně ten typ takové té vypočítavé manipulátorky,“ říká jeden z Marešových známých.

I když Mareš sám o sobě říká, že prožívá nejlepší profesní období, sám moc dobře ví, že takový boom, jaký zažíval před lety, už prožívat nebude a pomalu a jistě se hledá nástupce hezounka s vtipnými hláškami.

„Mareš už není tak moc v kurzu. Je zatím na špici, ale už to není to, co to bývalo. Prostě Leoš stárne, už vším byl a všude byl. A není středobodem světa. Brzo určitě přijde někdo nový, zajímavý a Leoš nebude už tolik lidí zajímat,“ míní jeden z mediálních odoborníků.

Co teprve pak bude muset známý moderátor vymýšlet, aby si ho média všimla a psala o něm aspoň jednou za měsíc. Přijde třeba s tvrzením o kterém se rádo spekuluje, že kromě žen nemá údajně daleko ani k mužům?
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Chcete provonět domov? Pořiďte osvěžovače vzduchu!

Styl

I naše babičky se kdysi zkrášlovaly. Vystačily si s přírodními produkty

Bydlení

Podzimní péče o trávník je velmi důležitá

1. Luxusní oáza klidu: Takhle si žije česká supermodelka Hana Soukupová

2. Vašek Noid Bárta překvapil! Podívejte se, jaké má svaly!

3. Jane Fonda vám vyrazí dech! Tři měsíce před osmdesátkou vypadá božsky!

4. Kam až tohle zajde? Zdrogovaný Koptík vypisuje erotické básně o Gregorové!

5. Takhle Kristinu Kloubkovou na obrazovce rozhodně neuvidíte!