Gottová po vzoru manžela! Její jméno je teď nad zlato!

Ivana Gottová nenechává nic náhodě!
 Celebrity 
09. ledna 2016 04:54 / archiv TV Prima
  0   0
Manželka Zlatého slavíka Ivana Gottová jde po vzoru manžela, který nyní bojuje s rakovinou v jeho šlépějích. Zpívat už zkusila, což o to, ale nyní si řekla, že její jméno je nad zlato, a tak si ho nechala zaregistrovat. Pokud se ptáte na co, tak na téměř cokoli!

Od parfémů, přes esoterické potřeby, dokonce čepice, sošky, bary, bufety, nápoje, agentury, hudební nosiče, kosmetické přípravy a podobně.

Gottová si u Úřadu průmyslového vlastnictví podala přihlášku pro vytvoření ochranné známky na své jméno na čtyři stovky různých produktů!

Ne snad, že by Ivanka chtěla v tom všem podnikat, naopak se chrání, aby někdo nepodnikal s ní, tedy s jejím jménem. Řada osobností se tímto chrání před zneužitím ze strany vynalézavců pro posílení právní ochrany jména. I když když jméno každého člověka chráněno na základě občanského zákoníku.

Gottová má výhodu, že je Gottová, takových jmen moc není. Pokud by byla jen Ivana Macháčková, jako za svobodna, měla by asi smůlu. Takových Ivan Macháčkových může být mnoho a dokazujte pak, že zrovna konkrétního člověka chtěl někdo zneužít.

Její manžel Karel Gott své jméno už zaregistrované má více než rok. Jeho žena ho ale trumfla co se týče počtu chráněných produktů. Co kdyby si někdo chtěl vyrobit třeba parfém "Ivana Gottová", nebo sošku a prodávat ji na Svaté Hoře a prodávat věřícím, aby se k ní modlili, nebo kupříkladu oplatky nebo bar u Ivany Gottové.
◼ redakce VIPstory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Rafinovaný luxus. Koupelna ve stylu glamour

Zprávy

Nečekaný návrh! Kdysi vstřícná země má už migrantů plné kecky. A začíná jednat. No sláva!

Bydlení

Termovizní měření vám může ušetřit velkou část peněz

1. Obtloustlá Mesarošová ve spodním prádle: Předvedla rozteklý zadek, celulitidu a zapíchla to.

2. VIDEO: SuperStar Emma Drobná představila svůj prví singl Smile! Jak se vám líbí?

3. Spekulace o rozvodu Jennifer Aniston. Jak je to doopravdy?

4. Lamač ženských srdcí Hugh Grant miluje erotické scény. Natáčení ho dokonce vzrušuje!

5. Tahle silikonová prsa si hýčká brankář Pavelec. Modelka Tereza Budková vypadá skvostně!