Gottová po vzoru manžela! Její jméno je teď nad zlato!

Ivana Gottová nenechává nic náhodě!
 Celebrity 
09. ledna 2016 04:54 / archiv TV Prima
  0   0
Manželka Zlatého slavíka Ivana Gottová jde po vzoru manžela, který nyní bojuje s rakovinou v jeho šlépějích. Zpívat už zkusila, což o to, ale nyní si řekla, že její jméno je nad zlato, a tak si ho nechala zaregistrovat. Pokud se ptáte na co, tak na téměř cokoli!

Od parfémů, přes esoterické potřeby, dokonce čepice, sošky, bary, bufety, nápoje, agentury, hudební nosiče, kosmetické přípravy a podobně.

Gottová si u Úřadu průmyslového vlastnictví podala přihlášku pro vytvoření ochranné známky na své jméno na čtyři stovky různých produktů!

Ne snad, že by Ivanka chtěla v tom všem podnikat, naopak se chrání, aby někdo nepodnikal s ní, tedy s jejím jménem. Řada osobností se tímto chrání před zneužitím ze strany vynalézavců pro posílení právní ochrany jména. I když když jméno každého člověka chráněno na základě občanského zákoníku.

Gottová má výhodu, že je Gottová, takových jmen moc není. Pokud by byla jen Ivana Macháčková, jako za svobodna, měla by asi smůlu. Takových Ivan Macháčkových může být mnoho a dokazujte pak, že zrovna konkrétního člověka chtěl někdo zneužít.

Její manžel Karel Gott své jméno už zaregistrované má více než rok. Jeho žena ho ale trumfla co se týče počtu chráněných produktů. Co kdyby si někdo chtěl vyrobit třeba parfém "Ivana Gottová", nebo sošku a prodávat ji na Svaté Hoře a prodávat věřícím, aby se k ní modlili, nebo kupříkladu oplatky nebo bar u Ivany Gottové.
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Skladování bylinek má jistá pravidla. Znáte je?

Zprávy

Další fantasmagorie bere za své! Vypadá to, že v zimě budeme pořádně mrznout!

Bydlení

Zazimujte zahradní techniku!

1. Takhle Jágr vyvedl přítelkyni na Halloween! Veronika se tetelila blahem.

2. Skončí Jennifer Lopez na prahu padesátky na ocet?

3. Ve 46 letech má tahle televizní moderátorka na břiše obdivuhodný pekáč buchet!

4. Krainová otevírá novou kapitolu své úspěšné kariéry: Přichází s novinkou, která vás potěší!

5. Jaromír Jágr si vystřelil sám ze sebe. Podívejte se, čím fanoušky pobavil.