SKANDÁL! Hvězda seriálu Vyprávěj souložila za peníze!

Lucie Štěflová, tedy "sexy Izabel" v seriálu Vyprávěj, s tehdy dlouhovlasým Davidem Gránským
 Celebrity 
13. ledna 2016 04:01 / archiv ČT
  0   0
Taková maličká, zrzavá, roztomilá holčička a nakonec se z ní stala obyčejná šlapka! Aspoň to teď zní českým šoubyznysem. Jedna z hvězd unikátního seriálu Vyprávěj a dříve jako dítě seriálu Místo nahoře, totiž souložila za peníze. Lucie Šteflová (20) se totiž podle Blesku živila prostitucí.

Simona Stašová, Miroslav Táborský, Jiří Dvořák , David Gránský, Roman Vojtek a další se teď asi hodně diví, kdo že to s nimi stál před kamerou. Zkrátka dívka, slušně řečeno, která chodila za třináct stovek na hodinu a dělala s pány různé věci.

"Ahoj, jsem Izabel, 18 let, 168/50/3, bývalá modelka a práci v erotice zkouším poprvé,“ psala na erotickém webu s nahými fotografiemi," Lucie. „Mám krásný obličej, voňavá, přírodní prsa číslo 3 a dokonalý vzhled," láká muže s erotickými touhami herečka.

"H....o herečka, k...a je to. Jak říká starý přísloví. Prostě neměla asi práci, tak šlapala. Co na tom. Víte, co hereček, různých "celebrit" š...o za peníze. Akorát se to neví," komentoval pro VIPstory.cz zjištění jeden ze starších herců, který prý pamatuje některé "elitní" herečky, které chodily údajně i s bývalými komunistickými pohlaváry za peníze, nadstandardní výhody a podobně.

Lucie, alias Izabel své erotické služby nabízela v pražské Michli v jednom privátním bytě. Kolik klientů přišlo, není jasné, ale zřejmě si vydělala minimálně na slušné živobytí.

Rodina ani její partner o její "pracovní náplni" nemají ponětí. Nicméně řada umělců, kteří s dívkou natáčeli, ať už nedávno, či v dobách, kdy byla jako holčička, je hodně překvapených.

"Ať si každý dělá co chce. Nemáme právo někoho soudit. Je to její věc. Na placu byla vždy fajn," komentoval člen produkce seriálu Vyprávěj zjištění.
📷
3
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak postupovat při zazimování bazénu?

Zprávy

Naši politici v honbě za korytem klesli na samé dno lidské důstojnosti! Opravdu budeme podobné kašpary...

Bydlení

Podzimní dekorace, které rozjasní váš interiér

1. Dara Rolins prolomila mlčení a zveřejnila srdcervoucí fotku.

2. JDE Z NÍ STRACH! Na veřejnost uniklo video, ve kterém Angelina Jolie mluví o znásilnění a rituálech plných...

3. Eva Herzigová je ve 43 letech stále v kurzu! Na týdnu módy v Miláně byla ozdobou přehlídky.

4. Bude mít Sex ve městě pokračování? Sarah Jessica Parker promluvila!

5. Jak vypadají světové celebrity BEZ MAKE-UPU? Některé byste ani nepoznali!