Gottová přijde o pořádný balík!

Ivana Gottová řekla jasné NE! Přijde tak o slušný balík peněz!
 Celebrity 
15. ledna 2016 04:01 / archiv TV Prima
  0   0
Ivana Gottová odmítla nabídku, na kterou by jiná skočila okamžitě a ona sama zřejmě před rokem, dvěma určitě taky. Koneckonců dostala možnost vrátit se tam, kam sama chtěla, do televize. Přijde tak o pořádný balík, který by se teď do rodinného rozpočtu určitě vzhledem k manželově nemoci hodil. Jenže, Ivanka řekla ne!

"Chci se věnovat Karlovi, ten je přednější. On mě potřebuje," nechala se slyšet pracovnice z Primy, odkud jí volali, zda nechce vzít moderování za Laďku Něrgešovou, která jde na mateřskou. Vzpomněli si tedy na tu,která tam pár let působila, ale ona jim dala košem.

Je ale docela pochopitelné, že Gottová nabídku nevzala, protože by skutečně neměla na nemocného manžela čas. A pak, z televize loni odešla sama, na vlastní žádost, stejně jako z divadla. Nyní je oporou svému Kájovi, kterému pomáhá překonat velmi agresivní léčbu rakoviny mízních uzlin.

"Ivana zařizuje, řeší věci, vaří, stará se o děti, a když je Karel doma mezi léčbou, pečuje o něj s láskou," svěřila se VIPstory.cz kamarádka Gottové s tím, že odmítnutím televize přijde zhruba o půl milionu ročně.
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak otevřít zavařovačku jinak než hrubou silou

Zprávy

Nemáte dárek pod stromeček? Kocáb vám poradí. Plácněte se přes kapsu a kupte svým blízkým Tomáše...

Bydlení

Vyrobte si vánoční dekorace do bytu za pár kaček!

1. Princ Harry, Rihana a HIV?

2. Bieber se zbláznil! Tohle prohlásil!

3. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!

4. Kutcher a Kunis slaví! A mají hodně veliký důvod!

5. Takhle divoké jsou polské modelky! Stačilo málo a bylo vidět vše!