Odhalení! Klus a Langmajer jsou spolu!

Tomáš a Lukáš spolu v jedné domácnosti, pokud se to tak dá nazvat!
 Celebrity 
16. ledna 2016 04:01 / TV Nova
  0   0
Jedenkrát Zlatý slavík Tomáš Klus, který soutěž poslední dobou bojkotuje a herec Lukáš Langmajer jsou spolu! Ne snad, že by pánové změnili svou orientaci, oba jsou šťastnými otci svých dětí, ale spolu skutečně jsou. V seriálu Na vodě. Ten od 7. února začne vysílat Nova!

Dvě hlavní role, dva mladí chlapi a spolu na vodě. Co z toho může vzniknout? Projekt režiséra Milana Cieslara, který je zasazený do krásného prostředí zátoky plné lodí a hausbótů a pyšní se skvělým hereckým obsazením. Kromě hlavních dvou mužských představitelů uvidí diváci třeba Veroniku Kubařovou, Lenku Vlasákovou, Lukáše Pavláska, Oldřicha Kaisera, Ester Geislerovou, Ivu Pazderkovou a mnoho dalších.

"Hlavním hrdinou seriálu je úspěšný pětatřicátník Hugo (Lukáš Langmajer), kterému se v jediné vteřině změní celý život. Opustí ho žena (Ester Geislerová), přijde o práci i o střechu nad hlavou. Nezbývá mu nic jiného, než se znovu odrazit ode dna a nadechnout se nad hladinou. Hugo se po zoufalém skoku z mostu vynoří u lodi svého přítele z mládí Honzy (Tomáš Klus) v hausbótové zátoce na Vltavě uprostřed Prahy," prozrazují lidé z Novy.

"Zahrát si s Ivou Pazderkovou manželský pár bylo naším snem už dlouho. A najednou ta nabídka přišla! Oba nás to potěšilo a věřím, že to bude bavit i diváky,“ usmívá se Lukáš Pavlásek.

Z role je nadšená i Veronika Kubařová: „Na mé roli se mi nejvíc zalíbilo, že jde o malířku. Už od malička je pro mě malování a kreslení srdeční záležitostí. Moc se mi líbí, že to můžu propojit se svou seriálovou postavou,“ dodává krásná herečka.

Hned první díl začíná stěhováním hlavního hrdiny Huga k dávnému kamarádovi Honzovi , který žije na lodi v zátoce. Seznamuje se tu se zajímavou skupinkou starousedlíků, která se každý večer schází v místní hospůdce U Utopence a tím směrem se vše odvíjí.

Jak bude seriál pokračovat, zda se bude divákům líbit a bude úspěšný, se teprve uvidí. Jedno je jisté! Pro Kluse i Langmajera jsou to první velké seriálové role.

"Mě se točilo skvěle a s Tomášem se spolupracovalo senzačně, stejně jako s ostatními. Fakt jsem si to užil," dodal Lukáš Langmajer, který strávil nyní týden s manželkou Lucií s synem Mikulášem na horách, kde si to také užili!
📷
2
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak otevřít zavařovačku jinak než hrubou silou

Zprávy

Nemáte dárek pod stromeček? Kocáb vám poradí. Plácněte se přes kapsu a kupte svým blízkým Tomáše...

Bydlení

Vyrobte si vánoční dekorace do bytu za pár kaček!

1. Princ Harry, Rihana a HIV?

2. Bieber se zbláznil! Tohle prohlásil!

3. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!

4. Kutcher a Kunis slaví! A mají hodně veliký důvod!

5. Takhle divoké jsou polské modelky! Stačilo málo a bylo vidět vše!