Takhle celebrity trénovaly na Valentýna. Mottlová, Hapková, Vágnerová, Peroutka se olizovali!

Celebrity i s pořadatelem akce si pochvalovali, jak se jim dílo povedlo a hlavně, co připravili, to jim chutnalo
 Celebrity 
17. ledna 2016 03:01 / Petr Mráček
  0   0
Možná, že na blížícího se Valentýna trénovaly některé celebrity, které se sešly v pražském Home Artu na Zličíně. Pekla se tu parmazánová srdíčka a všechny celebrity, jako zpěvačka Petra Hapková, Tereza Vágnerová, zpěváci Milan Peroutka ml., Jan Smigmátor, herečky Bára Mottlová nebo Dominika Býmová se olizovaly!

Ne snad, že by se tu konala soutěž v divoké líbačce, ale to, co se uvařilo a upeklo se ochutnávalo a všichni se olizovali, ochutnávali a pochvalivoali si, že se výsledek povedl.

Parmazánová srdíčka, což je originální recept, nejprve upekl vítěz kuchařské soutěže Food parade 2015 Jakub Pešout. „Jde vlastně o populární cupcakes, ale upečené na slaný způsob. Recept uvidí za pár dnů zájemci na youtube, kde bude vznikat video kuchařka zaměřená na pečení,“ dodal Jakub. „Ve video pečení bude spousta receptů, návodů jak co připravit, jak například nazdobit dort, či jiné pečené dobroty a nepůjde jen o sladké pečení,…“ prozradil autor projektu, fotograf Petr Mráček.

Do Home Artu dorazily také zpěvačky a kolegyně z muzikálu Fantom opery Monika Sommerová, která hraje hlavní roli Christine Daaé a Tereza Vágnerová, která hraje Meg Giry no a ty, jakožto správné hospodyňky ocenily i umění kolegů, mužů, kteří se činili, co to šlo. Petra Hapková byla nakonec tak zmožená, že si vyzkoušela i kvalitní postel uprostřed expozice prodejny a nechtělo se jí vstávat.

„Před pár dny se mi tak zablokovala záda, že jsem skončila na kapačkách. Takže bych si klidně ráda poležela ještě,“ smála se Petra, která chystá novou desku, na níž nebudou chybět ani věci od jejího táty, skladatele Petra Hapky.

Monika Sommerová zase dostala nabídku na další roli a ráda by udělala svoje první album. Tereza Vágnerová chystá album cover verzí známých hitů v novém kabátě a je i managerkou svého bratra Jakuba Vágnera. Jan Smigmator pozval všechny do Malostranské besedy, kde bude mít tři koncerty hned za sebou a to ve dnech 18. – 20. ledna. Herečka Bára Mottlová zkouší novou divadelní pohádku.
📷
5
fotografií
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Skladování bylinek má jistá pravidla. Znáte je?

Zprávy

Neuvěřitelné zjištění! Václav Klaus se tentokrát přece jenom hluboce, ale opravdu hluboce, mýlil!

Bydlení

Postavte si dům z konopí! Je to levné i ekologické!

1. Chcete originální vánoční dárek? Máme pro vás úžasnou inspiraci by Simona Krainová.

2. Eminem dal jasně najevo svůj názor: V novém singlu sprostě napadá Donalda Trumpa.

3. Takhle Jágr vyvedl přítelkyni na Halloween! Veronika se tetelila blahem.

4. Skončí Jennifer Lopez na prahu padesátky na ocet?

5. Ve 46 letech má tahle televizní moderátorka na břiše obdivuhodný pekáč buchet!