Tomuhle sexy fešákovi pomáhá Lucka Bílá! Víme, kdo to je!

Lucie Bílá přijímá jako poděkování kytici od svého kamaráda, velmi sexy slovenského kaplana, kterému pomáhá zachránit vzácné fresky v kostele
 Celebrity 
19. ledna 2016 04:01 / archiv L. Bílé/L. Fronk
  0   0
Lucie Bílá opět prokázala své sociální cítění a smysl umět pomáhat. Mnozí ji mají za "pozérku" a srdíčkovací zpěvačku, ale Slavice dobře ví, kdy a kde má pomoct. Teď se třeba snaží zachránit památné fresky v kostele na Slovensku, kde je kaplanem její kamarád, mimochodem hodně sexy kněz.

Lucie Bílá vystoupila v Podunajských Biskubicích, kde působí její kamarád kaplan Martin Šafárik. Zpěvačka se vzdala svého honoráře za tento dvojkoncert.

"Je to ve prospěch záchrany malby z 15. století, objevené při rekonstrukci presbiteria kostela sv. Mikuláše, kde jsem už po několikáté. Myslím si, že je třeba zachraňovat taková krásná místa a stavby," nechala se Bílá slyšet s tím, že bude pomáhat i dál. K tomuto nemalému daru Slavice začíná vyrábět růžence a výtěžek z jejich prodeje poputuje také na charitativní účely.

Její kamarád, mladý sexy kaplan, který má úsměv jak sám Pánbůh je aktivitou slavné zpěvačky potěšen, ale se skromností sobě vlastní říká, že je to pro něj i jeho farnost požehnání, že se našel někdo, kdo chce a umí takhle pomoci.

Lucie Bílá v minulých letech pomohl například několika postiženým částkou přes půl milionu korun, když háčkovala v rámci dvou ročníků svých Černobílých tour srdíčka a jejich prodejem se podařilo částky vybrat.

Teď se chystá na duben, kdy oslaví životní jubileum obřím koncertem v Bratislavě a následně pak v listopadu i v pražské O2 aréně.
📷
3
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Tip na renovaci starých trámů? Vezměte si pomocníka!

Zprávy

Otřesné video, kterému se nechce ani věřit! Násilí a kulturní džihád ochromil Evropu!

Bydlení

Zabiják bez barvy a zápachu. Nechte si změřit index radonu ve vašem obydí nebo na pozemku.

1. Známá topmodelka roztáhla nohy BEZ KALHOTEK!

2. TOM FORD šokuje! Vyzývá muže: Zkuste anální sex!

3. Nahoře bez! Takhle se opalovala manželka našeho slavného tenisty!

4. Přítelkyně fotbalisty s rakovinou úplně nahá! To je odvaha!

5. Samozvaná nástupkyně Kardashianky takhle provokuje! Je tohle ještě sexy?

دانلود فیلم دانلود فیلم دانلود فیلم دانلود فیلم دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google
دانلود آهنگ جدید
دانلود سریال عاشقانه
دانلود آهنگ جدید
بازي اندرويد كلش اف كلنز دانلود آهنگ جديد دانلود آهنگ شاد جديد Google