Známý světové zpěvák možná končí s kariérou

Elton John chce zvolnit a zásadně omezit koncertování!
 Celebrity 
23. ledna 2016 03:01 / www.thesun.co.uk
  0   0
Jen zastínací manévr, těžká nemoc nebo prostě životní rozhodnutí? Slavný zpěvák Elton John oznámil, že výrazně omezí svou uměleckou činnost. Hodlá pořádat méně svých koncertů a chce se věnovat rodině. Otázkou ale je, zda tomu tak opravdu je.

Může jít buď o promyšlené promo, nebo naopak o podtext toho, že John není zcela zdravotně v pořádku. Spekulovalo se o mnoha věcech, ale oficiální prohlášení je zatím takové, že chce být více doma.

Zpěvák chce více pečovat o své dva chlapečky, které porodila náhradní matka a vychovává je se svým kanadským partnerem Davidem Furnishem. Zpěvák na rozhlasové stanici BBC řekl, že není rád, když je od rodiny vzdálen moc dlouho.

"Vše se teď organizuje v souladu se školním rozvrhem," vysvětlil s tím, že starší Zachary, kterému je pět let, začal v září chodit do první třídy. Nebude ho tak moci doprovázet jako doposud na koncerty. Mladšímu Elijahovi jsou tři roky.

"Rádi cestují, jsou na to zvyklí od doby, co byli ještě menší, ale kvůli škole je to teď mnohem obtížnější," řekl osmašedesátiletý zpěvák.

"Na pět týdnů pojedu do Japonska, do Austrálie a na další místa, a to bude velmi těžké. Nikdy jsem od nich nebyl tak dlouho pryč a také už nikdy nebudu," dodal. "Když máte děti, tak ony se stávají tím nejdůležitějším na světě a všechno se točí kolem nich," poznamenal.

Elton John vstoupil s Furnishem před více než deseti lety do registrovaného partnerství. Loni se dvojice po změně britských zákonů sezdala.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Skladování bylinek má jistá pravidla. Znáte je?

Zprávy

Neuvěřitelné zjištění! Václav Klaus se tentokrát přece jenom hluboce, ale opravdu hluboce, mýlil!

Bydlení

Postavte si dům z konopí! Je to levné i ekologické!

1. Chcete originální vánoční dárek? Máme pro vás úžasnou inspiraci by Simona Krainová.

2. Eminem dal jasně najevo svůj názor: V novém singlu sprostě napadá Donalda Trumpa.

3. Takhle Jágr vyvedl přítelkyni na Halloween! Veronika se tetelila blahem.

4. Skončí Jennifer Lopez na prahu padesátky na ocet?

5. Ve 46 letech má tahle televizní moderátorka na břiše obdivuhodný pekáč buchet!