To musíte vidět! Čutálista Pavel Horváth natočil s Michalem Davidem klip!

Michal David si pro natočení klipu k filmu Decibely lásky přizval netradičního parťáka!
Loading...
 Celebrity 
28. ledna 2016 04:01 / youtube.com
  0   0
Na světlo světa se konečně dostal oficiální klip k novému filmu Michala Davida Decibely lásky, který bude mít za pár týdnů premiéru. Kdo by v něm měl jiný zpívat, než jeho producent, známý hitmaker. Jenže není sám. Zatímco ve filmu hraje i zpěvačka Lucka Vondráčková, ta se mikrofonu nechopila. A je velkým překvapením, kdo to byl.

Michal David totiž zpívá s fotbalistou a asistentem trenéra Viktorky Plzeň Pavel Horváth. A zdá se, že jim to dohromady hodně ladí.

Horváth si ve filmu zahrál Otu, který společně s Kristiánem Hovorkou pracuje u technických služeb města Plzně. „Věděl jsem, že pro tu roli je potřeba člověk s komickým talentem a na Pavla jsem při psaní scénáře od počátku myslel, jen jsem se poněkud ostýchal ho s tou nabídkou kontaktovat,“ řekl autor scénáře a režisér Míla Halík, s nímž souhlasil i Michal David.

Pavel Horváth ve filmu hraje, tančí i zpívá a dokonce společně s Michalem Davidem natočil i písničku ke klipu Čuměj čuměj nekoukaj. V něm se objevují hvězdy filmu, včetně Lucky Vondráčkové, s kterou tam zase tančí Petr Čadek a velmi nebezpečně ji osahává na prsou.

Horvátha si v roli chválil jak režisér a scénárista, tak i producent. Prý se Pavel osvědčil jako dobrý herec, parťák i zpěvák. A slova chvály se mu dostalo i od Vondráčkové! „Pavel je ryzí a naprosto přirozený. Vtipný a navíc hezky zpívá a senzačně tancuje! Strčil nás všechny do kapsy,“ rozplývá se Lucie Vondráčková.

Navzdory všem chválám i od Petra Čadka či herce Filipa Cíla se ale současný asistent trenéra Viktorie Plzeň na herectví nechystá.

"Byla to pro mě určitě moc hezká a zajímavá zkušenost a mám z ní radost, ale herec ze mě nejspíš nikdy nebude. Byla to pro mě skvělá zábava,“ dodal Horváth.

Premiéra filmu Decibely lásky bude 11. února. Lucie Vondráčková na ni ale asi z Kanady nepřiletí. Do Česka se chystá až v létě, kdy pojede svou tour.
📷
1
fotografie
◼ redakce VIPstory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Rafinovaný luxus. Koupelna ve stylu glamour

Zprávy

V Bruselu ztrácí nervy! A vyhrožují a vyhrožují. Oni vlastně ani nic jiného neumí

Bydlení

Termovizní měření vám může ušetřit velkou část peněz

1. Obtloustlá Mesarošová ve spodním prádle: Předvedla rozteklý zadek, celulitidu a zapíchla to.

2. Spekulace o rozvodu Jennifer Aniston. Jak je to doopravdy?

3. Lamač ženských srdcí Hugh Grant miluje erotické scény. Natáčení ho dokonce vzrušuje!

4. Tahle silikonová prsa si hýčká brankář Pavelec. Modelka Tereza Budková vypadá skvostně!

5. Nádherná Eva Mendes je pod čepcem? S Ryanem Goslingem jsou prý manželé!