Smrt v rodině Věry Špinarové. Obrovská bolest!

Věra Špinarová to v životě neměla jednoduché!
 Celebrity 
28. ledna 2016 03:01 / archiv V. Špinarové
  0   0
Hlas má jako zvon, na jevišti z ní tryská energie, je to "herdeg baba" z Ostravy... a přitom je Věra Špinarová hodně křehká duše, do které by to nikdo neřekl. S Petrou Janů čtyřikrát vyprodaly pražskou Lucernu, udělaly na třicítku koncertů a nakonec jí to před koncem roku letos položilo. Dostala silnou virózu, ale to není to, co jí v životě trápí nejvíc.

Věra Špinarová není tak energická, jak by se mohlo zdát. Vyučila se jako chemička prádelen a čistíren, ale už tehdy začala zpívat. A začalo se jí dařit. Jako zpěvačka zaujala okamžitě svým nenapodobitelným sytým hlasem i temperamentním a vitálním vystupováním na pódiu. Na její koncerty se začaly stát fronty.

První manželství s Ivo Pavlíkem, který nyní žije s Heidi Janků, nevyšlo. Druhé manželství formálně trvalo šestnáct let, ale samotný vztah se zpěvákem Víťou Vávrou, bouřlivákem a idolem ženských srdcí, byl podstatně kratší. Věra žila v Ostravě, on v Praze a ani jeden se nechtěl svého zázemí, rodiny a přátel, vzdát. Několikrát se rozešli a pak zase sešli, ale po letech odloučení jejich manželství nakonec ztratilo smysl. Věra nikdy nebyla dlouho sama. Dnes žije na chalupě kousek od Ostravy s mladším partnerem. Má kolem sebe ráda své blízké. Navštěvují ji přátelé, syn s rodinou. Krásný vztah má se svou vnučkou Johankou. Žije poklidný život.

Málokdo ale ví, že v sobě nosí velkou bolest kvůli ztrátě, která ji zasáhla před 27 lety, kdy o Vánocích roku 1980 prožila její rodina velkou tragédii. Na pražském Smíchově tehdy jejího bratra někdo brutálně napadl a zbil. Nakonec v nemocnici na následky zranění zemřel. Okolnosti jeho smrti nikdy nebyly objasněny. Pro celou rodinu to bylo neštěstí, které se Věra a její nejbližší snažili společně překlenout, ale prázdno zůstalo. Věra na bratra dodnes vzpomíná s dojetím, a jak sama říká, jeho záhadné úmrtí je pro ni nejbolestnější okamžik jejího života a stále se s tím nedokázala smířit. Neví, kdo ho zbil a proč musel tak mladý zemřít.

"S tím se prostě nikdy nevyrovnám," říká Špinarová, pro kterou hnacím motorem je hlavně její práce.
📷
2
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Skladování bylinek má jistá pravidla. Znáte je?

Zprávy

Neuvěřitelné zjištění! Václav Klaus se tentokrát přece jenom hluboce, ale opravdu hluboce, mýlil!

Bydlení

Zazimujte zahradní techniku!

1. Chcete originální vánoční dárek? Máme pro vás úžasnou inspiraci by Simona Krainová.

2. Eminem dal jasně najevo svůj názor: V novém singlu sprostě napadá Donalda Trumpa.

3. Takhle Jágr vyvedl přítelkyni na Halloween! Veronika se tetelila blahem.

4. Skončí Jennifer Lopez na prahu padesátky na ocet?

5. Ve 46 letech má tahle televizní moderátorka na břiše obdivuhodný pekáč buchet!