Dorazí tahle hvězda do Lucerny? Musela na operaci!

Dorazí na velkolepý koncert i tato slovenská diva?
 Celebrity 
31. ledna 2016 04:01 / archiv TV Prima
  0   0
Jeden z nejslavnějších kulturních stánků, pražská Lucerna se už v pondělí otřese v základech. Míří sem slovenské divy. A na velkolepý koncert přijdou tisíce lidí. Nejenom jména jako Janů, Špinarová, Vondráčková, Zagorová, která ji plní každý rok, ale hlavně Sisa Sklovská, Jana Kociánová, Yvetta Blanarovičová, Eva Máziková,Katarína Hasprová, Marcela Laiferová, Nela Pocisková, Zuzana Mauréry tu zazpívají. Tedy snad všechny...

Slovenské divy v Praze jistě sál pražského paláce rozehřejí, možná rozpálí a bude to jeden hit za druhým. Všechny interpretky doprovodí Rozhlasový Big Band Gustava Broma včele s Vladimírem Valovičem.

„Některé dámy budou v Lucerně vystupovat poprvé po mnoha letech, některé třeba vůbec poprvé. Bude to ale jistě velkolepé a všechny srdečně zveme,“ řekl VIPstory.cz producent koncertu Martin France, který si sám na této akci zazpívá spolu s Janou Kociánovou. „Už se na to moc těším,“ podotkl zpěvák a producent, který se věnuje také charitativní činnosti.

Drobná komplikace by mohla ohrozit pondělní velkolepý koncert, ale nakonec snad neovlivní. Musela totiž před časem na operaci kyčle a hrozilo, že by se nemusela vystoupení účastnit. Nakonec se diváci dočkají této slovenské divy, která je pověstná tím, že má ráda kočky a hezké muže.

„Sisa s kyčlí měla velké a dlouhodobé problémy a nešlo to odkládat. Nicméně snažila se rehabilitovat a už bude, doufejme v pořádku,“ podotkl France, který věří, že diváci budou složením zpěvaček nadšení.

Velkolepý koncert bude mít také charitativní podtext. Z každé vstupenky půjde 100 korun na prevenci boje proti rakovině prsu!
📷
2
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vybíráme novou pracovní desku do kuchyně

Zprávy

Bože, chraň nás před podobnými magory! Na prezidenta České republiky chce kandidovat šílenec, který...

Bydlení

Jsou moderní, odolné a mohou být i bezfalcové!

1. Polonahá Nicole Vaidišová dráždí šejky bosou nohou! V bikinách provokuje Dubaj!

2. Bývalka Brada Pitta oslavila 44. narozeniny. Při té příležitosti sdílela fotografii, kde je úplně...

3. Dara Rolins prolomila mlčení a zveřejnila srdcervoucí fotku.

4. JDE Z NÍ STRACH! Na veřejnost uniklo video, ve kterém Angelina Jolie mluví o znásilnění a rituálech plných...

5. Eva Herzigová je ve 43 letech stále v kurzu! Na týdnu módy v Miláně byla ozdobou přehlídky.