S expřítelem Bílé si to chtěli rozdat muklové v base! Seděl za přepadení čerpačky!

Jan Révai má své zkušenosti z vězení a ne zrovna příjemné
 Celebrity 
31. ledna 2016 03:01 / Profimedia
  0   0
Neměl to zrovna jednoduché, přesto se dostal tam, kam se dostal! Herec a tanečník Jan Révai měl ale namále. Když se kvůli mladistvým hloupostem ocitl na skoro tři roky v base, chtěli si to tam s ním rozdat muklové, pro které byl mladý, atletický kluk šťavnatým masíčkem. Nakonec to prý bývalý přítel Lucie Bílé podstoupit nemusel.

Když se ve vězení ocitne mladý a hezký kluk, stává se, že dělá starým muklům pomyšlení. A protože absence běžného sexu v celách je jasná, pomáhají si i heterosexuálové jak se dá. No a statní vězni se občas vrhají na mladé, nezkušené a pokud nejsou poslušní, dostanou ještě nakládačku,.

Jan Révai, který se do basy dostal před více jak 20 lety za hlouposti, které dělal s kamarádem, za přepadení čerpačky, vykrádání aut a další věci, se přímo tomu ale na štěstí prý vyhnul.

"Když mě strážní poprvé vedli do cely, ostatní vězni mě pozorovali ze zamřížovaných oken. Dodnes si pamatuju jejich poznámky jako: "Ty seš pěknej! Ty půjdeš!" anebo "Pozor, přišlo mladý maso, to si dáme," zavzpomínal Revai v jednom z televizních pořadů.

Ve vězení pochopil, že pokud se nechce stát matrací pro kriminálníky, musí mít sílu. "Začal jsem ve vězení cvičit a pravidelně jíst a nabral jsem dvacet kilo. Už ze mě nebyl šedesátikilový klučina a s tím se mi tam žilo o poznání lépe," prozradil herec.

Ve vězení si mohl zajít do tělocvičny, kde i tančil, trénoval choreografie a to se mu náramně hodilo. Když ho po dvou letech propustili za dobré chování, dostal šanci na lepší život a slávu. Hned druhý den po propuštění z basy mu dal tuhle možnost choreograf Richard Hes, který ho navrhl obsadit do muzikálu Dracula. Následně získal roli ve filmu Rebelové a několika filmech a seriálech.

Kdysi měl také vztah s Lucií Bílou, které tak pomohl překonat rozchod s podnikatelem a producentem Petrem Kratochvílem, s nímž má syna Filipa.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Rafinovaný luxus. Koupelna ve stylu glamour

Zprávy

Této zprávě se ani nechce věřit! Uprchlíci si stěžují na špatné zacházení! A kdo je do Evropy zval?

Bydlení

Co dát do truhlíku na okno, aby vynikly i na podzim

1. Jak vypadají světové celebrity BEZ MAKE-UPU? Některé byste ani nepoznali!

2. Paris Hilton zářila na přehlídce! Vypadala fantasticky a do kapsy strčila i o polovinu mladší modelky

3. Zpěvačka Monika Bagárová vypadá nevinně, ale opak je pravdou! Takhle rafinovaně dráždila své fanoušky.

4. Roční princezna Charlotte na první cestě do zahraničí. Podívejte se, jak je sladká!

5. Obtloustlá Mesarošová ve spodním prádle: Předvedla rozteklý zadek, celulitidu a zapíchla to.