OSTUDA: Na Jiřího Hrzána se kolegové úplně vykašlali! To bylo slibů!

Tenhle velký český herec se pomníku zatím stále nedočkal!
 Celebrity 
01. února 2016 04:54 / archiv
  0   0
To bylo slibů, slov chvály, chvástání se, jak bude mít jeden z největších českých herců pomník v podobě bronzové sochy a nic! Stále ji v rodném Táboře nemá a vypadá to, že ji mít ani nebude. Důvodem je nedostatek peněz. Socha za stovky tisíc korun měla už stát, ale neděje se nic.

"Občanské sdružení, které se o to snaží, zůstalo na vše samo. Nepomohlo výrazně ani město, ani rádoby přátelé a kolegové Jirky Hrzána. Je to ostuda! Kačer, Janžurová, nebo dcera Bára. Sakra, proč oni se nesloží mezi sebou a nepostaví mu tu sochu. Zasloužil by si ji," řekla VIPstory.cz bývalá spolužačka Jiřího Hrzána z táborského gymnázia.

Socha měla stát v parku u rybníka Jordán právě pod gymplem, který herec, jenž je v Táboře i pohřbený, navštěvoval jako student. Jenomže zůstalo u slibů, plánků na papíře, ale realita je jiná.

"Socha zatím skutečně stále není. A protože město není iniciátorem projektu, nevíme přesně v jaké je fázi," potvrdil starosta Jiří Fišer.

Dcera Bára Hrzánová, která nosí jméno svého slavného otce je prý tak časově vytížena, že na nic jiného nemá čas. Dokonce ani na to, aby se zastavila na hrobě na táborském hřbitově, zapálila tam tátovi svíčku a dala kytičku. "Jé, ta tu nebyla mnoho a mnoho let. Je jí to asi nějak jedno. Je to smutné: Stará se o to vzdálená rodina," potvrdila pracovnice pohřebného ústavu sídlícího přímo na hřbitově, kde Jiří Hrzán odpočívá věčným spánkem!
📷
2
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak otevřít zavařovačku jinak než hrubou silou

Zprávy

Nemáte dárek pod stromeček? Kocáb vám poradí. Plácněte se přes kapsu a kupte svým blízkým Tomáše...

Bydlení

Vyrobte si vánoční dekorace do bytu za pár kaček!

1. Princ Harry, Rihana a HIV?

2. Bieber se zbláznil! Tohle prohlásil!

3. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!

4. Kutcher a Kunis slaví! A mají hodně veliký důvod!

5. Takhle divoké jsou polské modelky! Stačilo málo a bylo vidět vše!