Známá česká herečka, matka 4 dětí trpí depresemi! Přesto to zvládá!

Lenka Vlasáková svůj život i přes poměrně vážné onemocnění zvládá a dokáže být i výbornou matkou čtyř dětí
 Celebrity 
02. února 2016 04:54 / Profimedia
  0   0
Stavy maniodepresivní poruchy, dnes moderně řečeno bipolární, jsou prý horší než porod a trhání zubů najednou. Alespoň o tom takhle mluví pacienti. Mezi nimi nejsou žádnou výjimkou ani celebrity. Jednou z takových byl třeba Miloš Kopecký, ovšem herečka Lenka Vlasáková o nich také ví své. Přesto je matkou čtyř dětí. Daleko horší stavy ale zažívala, když se jí narodila prostřední dcera. Neměli s manželem Janem Dolanským prý ani korunu.

"Tehdy jsem při narození Amálky nám peníze chyběly strašně. Neměla jsem ani na to jít si koupit něco do second handu," přiznala před časem Vlasáková, která žije s o mnoho let mladším Janem Dolanským, který, zdá se, jde z role do role.

Jenže děti něco stojí, péče o dům, běžné náklady taky a role nikdy nejsou jisté. "Někdy je rok, že máte pocit, že máte peněz nazbyt, druhý rok je to naopak. Naše profese je v tomto hodně nejistá," říká Vlasáková, která se s depresemi naučila žít.

Logicky, jako každý takový pacient je medikována a v momentě, kdy by se stavy objevily znovu, musí vyhledat odborníka. Problém však je v tom, že má děti a rovnou čtyři a podle některých psychiatrů může být bipolární porucha dědičná. To se ovšem ukazuje až v dospělejším věku.

Vlasáková s Dolanským žijí spolu řadu let a i přes nějaké krize, vše ustáli. Nyní se snaží fungovat hlavně tak, aby poskytli svým čtyřem dětem skvělé zázemí a pocit dobré rodiny, což se jim skvěle daří.

"Lenka je moc hodný člověk. Ona si nekupuje drahé krémy, makeupy a oblečení. Ona si dá klidně jen řasenku a jede na natáčení nebo do divadla. Jiné kolegyně utrácejí i patnáct dvacet tisíc za ty kravinky na ksicht, ale Lenka řekla, že pokud má stárnout, tak přirozeně," prozradila jedna z jejích kamarádek, která také potvrdila, že stav Vlasákové je momentálně dobrý a ona se cítí být spokojená.

Naposledy se spolu Lenka Vlasáková a Jan Dolanský ve společnosti objevili na premiéře filmu Lída Baárová.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vybíráme novou pracovní desku do kuchyně

Zprávy

Bože, chraň nás před podobnými magory! Na prezidenta České republiky chce kandidovat šílenec, který...

Bydlení

Jsou moderní, odolné a mohou být i bezfalcové!

1. Polonahá Nicole Vaidišová dráždí šejky bosou nohou! V bikinách provokuje Dubaj!

2. Bývalka Brada Pitta oslavila 44. narozeniny. Při té příležitosti sdílela fotografii, kde je úplně...

3. Dara Rolins prolomila mlčení a zveřejnila srdcervoucí fotku.

4. JDE Z NÍ STRACH! Na veřejnost uniklo video, ve kterém Angelina Jolie mluví o znásilnění a rituálech plných...

5. Eva Herzigová je ve 43 letech stále v kurzu! Na týdnu módy v Miláně byla ozdobou přehlídky.