Babička Dáda Patrasová a její zajdové?

Dáda Patrasová si Ples jako Brno užívala se samými zajíčky. Například s Dušanem Vitázkem (vpravo), manželem herečky Vitázkové
 Celebrity 
02. února 2016 04:01 / Profimedia
  0   0
Dáda Patrasová se asi rozhodla, že svému Felixovi ukáže, jaké to je, když je on obletován ženami a ještě všude vycházejí fotky, které ji ne úplně musí těšit. Na Plesu jako Brno se dnes už babička Dáda rozjela a byla neustále v obležení mladých mužů až zajdů. Nechyběl Dušan Vitázek, nebo Filip Jankovič a mnozí další.

Patrasová si užívala pozornost mladých mužů a bylo jí fuk, zda jde o hetero či homosexuála. Hlavně, že fotografové fotí a ona je středem pozornosti.

Ze lži osočil Dádu Patrasovou Emerich Drtina, bývalý partner Lucie Gelemové, milenky Felixe Slováčka, kvůli kterému se málem mezi slavným párem konal rozvod. Patrasová totiž tvrdila, že právě on, rodinný přítel, ji na ples v Brně doprovodí.

"Přišla sama, ale sama nakonec nezůstala. Pořád kolem ní někdo byl. A jak šly hodiny, stoupaly bublinky do hlavy. Dáda vyprávěla, bavila se, smála se, tančila a tiskla se ke všemu, co mělo metr osmdesát a mezi nohama bouli," uvedla návštěvnice plesu, která si myslí, že herečka a zpěvačka dělala vše proto, aby si ji všichni všimli.

To se Patrasové povedlo, teď jen asi bude muset doma vysvětlovat, proč tak šílí a řve na Felixe, že z ní dělá blbku, když ona sama, skoro šedesátiletá křepčí se zajíčkama a ještě se u toho nechává fotit.
📷
1
fotografie
◼ redakce VIPstory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Koupelna ve stylu glamour

Zprávy

Až se tohle Junkcer a spol. dozví, budou pořádně skřípat zuby! Konečně hodnocení, které má hlavu a patu

Bydlení

Ulehčení pro majitelé domků. Drobné stavby by byly bez stavebního povolení.

1. Tahle silikonová prsa si hýčká brankář Pavelec. Modelka Tereza Budková vypadá skvostně!

2. Nádherná Eva Mendes je pod čepcem? S Ryanem Goslingem jsou prý manželé!

3. Obavy Angeliny se naplnily! Údajná milenka Brada Pitta Marion Cotillard potvrdila těhotenství!

4. Pamatujete na Gilmorova děvčata? Takhle se za 16 let změnila představitelka roztomilé Rory!

5. Proměna Terezy Chlebovské: Uvidíme ještě někdy její sexy tělo?