Opravdu je rakovina Karla Gotta na ústupu? Je to možné, ale....

Karel Gott se cítí lépe a ze zpráv od lékařů má velkou radost
 Celebrity 
03. února 2016 04:01 / Profimedia
  0   0
Zpěvák Karel Gott má důvod k radosti. Jeho vážné onkologické onemocnění mízních uzlin je prý na ústupu. Jak se svěřil jednomu z bulvárních týdeníků, podle lékařů nádor skoro celý vymizel. Slavík, který nyní podstupuje pátou část chemoterapie, se cítí plný energie a tahle zpráva mu vlila novou krev do žil. Jak by taky ne. Ale...

Je tu jedno velké ale. Za prvé, zda je tomu opravdu tak a Mistr jen nechce fanouškům udělat radost, za druhé, zda se bulvárnímu týdeníků dá skutečně věřit a za další, pokud je to vše pravda, vyhráno určitě Gott nemá, i když mu to všichni pochopitelně přejí. Léčit se bude ještě do března. Uvedl také, že odmítl všechny alternativní formy léčby a oddal se zcela odborníkům, lékařům. Patrně tedy nevyužil ani nabídky kolegyně Evy Pilarové, která mu doporučila svého léčitele, díky kterému ve spojení s lékaři kdysi sama rakovinu překonala.

"U tohoto typu nemoci to možné je, že nádor ustoupí a to znatelně, ale rozhodně to není výhra. Nikdo si nemůže myslet, že tím je to vyřešené. Naopak! O to více se to musí hlídat a pacient i lékařský tým musí být ostražití," varuje přední český onkolog, který však nezná podrobnosti léčby Karla Gotta.

Důležité je, jak zabere další část chemoterapie, jak bude tělo regenerovat a hlavně, aby nenastaly vedlejší účinky s vlivem na další orgány.

"Nádorová onemocnění, zvlášť lymfomy a podobně se "rády" vracejí i opakovaně. Ale jsou pacienti, kteří nejsou vyléčení, ale zaléčení a žijí s tím mnoho let. Záleží i na fyzické, psychické kondici, věku a dalších okolnostech," míní lékař.

Karel Gott se musí hodně šetřit, být opatrný a neměl by například dostat silnou chřipku. Nebo zápal plic by pro něj mohl být hodně nebezpečný.

Zpěvák koncem roku přepsal vilu na Bertramce na manželku Ivanu. Fanouškové se zděsili, zda to neznamená, že už nevěří v uzdravení. Ovšem Slavík se chtěl jen pojistit, že kdyby se s ním něco stalo, budou důležité majetkové věci vypořádány a nenastanou neshody mezi manželkou a staršími dcerami Lucií a Dominikou.
◼ redakce VIPstory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Rafinovaný luxus. Koupelna ve stylu glamour

Zprávy

Nečekaný návrh! Kdysi vstřícná země má už migrantů plné kecky. A začíná jednat. No sláva!

Bydlení

Termovizní měření vám může ušetřit velkou část peněz

1. Obtloustlá Mesarošová ve spodním prádle: Předvedla rozteklý zadek, celulitidu a zapíchla to.

2. VIDEO: SuperStar Emma Drobná představila svůj prví singl Smile! Jak se vám líbí?

3. Spekulace o rozvodu Jennifer Aniston. Jak je to doopravdy?

4. Lamač ženských srdcí Hugh Grant miluje erotické scény. Natáčení ho dokonce vzrušuje!

5. Tahle silikonová prsa si hýčká brankář Pavelec. Modelka Tereza Budková vypadá skvostně!