Chudák Stašová! Osud si s ní krutě zahrává! A k tomu přijde o pořádný balík!

Vždy milé a usměvavé Simoně Stašové teď do smíchu zrovna moc není!
 Celebrity 
03. února 2016 11:10 / archiv S. Stašové
  0   0
Herečka Simona Stašová (61) má ale pech! Osud si s ní krutě zahrává. Nejenom, že už druhým rokem nemohla jet na prestižní akci Ples jako Brno, na který se velmi těšila, a kde měla být hlavní hvězdou, protože ji opakovaně skolila viróza. Když si ale myslela, že je vše v pořádku, přišla další rána.

Stašová před pár dny už jen dobírala antibiotika. Jenže se vrátily vysoké horečky, kašel, stav slabosti. Herečka musí znovu odříkat všechna představení, alce a závazky. "Ležím, všechno ruším, omlouvám se," vzkázala všem Simona, která patří k držákům a dokud jen trochu může, hraje a ještě umí být milá na lidi.

"Simoně je asi fakt hodně mizerně, protože ona fakt dokud jenom trošičku může, hraje. I na premiéru Lídy Baárové přišla přesto, že jí nebylo úplně dobře. No asi si to teď chudák vybrala najednou," řekla jedna z jejích kolegyň.

Takže Stašová, která přijde i o slušný balík peněz za zrušená představení, což ale pro ní osobně je až na druhém nebo třetím místě, má teď nařízený klid na lůžku nejméně na další týden a doufá, že se z toho dostane. "Strašně mě mrzí, že jsem nemohla do Brna na Ples. Je to moje srdeční záležitost, tak jsem se těšila. Ale i vloni jsem přesně před ním onemocněla, to už není normální," byla smutná herečka, která se snaží, aby zase brzo byla fit.
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Skladování bylinek má jistá pravidla. Znáte je?

Zprávy

Další fantasmagorie bere za své! Vypadá to, že v zimě budeme pořádně mrznout!

Bydlení

Zazimujte zahradní techniku!

1. Takhle Jágr vyvedl přítelkyni na Halloween! Veronika se tetelila blahem.

2. Skončí Jennifer Lopez na prahu padesátky na ocet?

3. Ve 46 letech má tahle televizní moderátorka na břiše obdivuhodný pekáč buchet!

4. Krainová otevírá novou kapitolu své úspěšné kariéry: Přichází s novinkou, která vás potěší!

5. Jaromír Jágr si vystřelil sám ze sebe. Podívejte se, čím fanoušky pobavil.