Gottův tým před krachem? Jsou zoufalí!

Kvůli onemocnění Karla Gotta se někteří jeho spolupracovníci prý dostali do potíží
 Celebrity 
05. února 2016 04:01 / archiv
  0   0
Nemoc zpěváka Karla Gotta nezasáhla jen jeho samotného, ale má velký dopad i na jeho spolupracovníky. Jde o jeho tým v Německu, který žil z jeho koncertů, vystoupení a akcí právě na západ od nás. Teď jsou, zdá se bez peněz a bez prostředků. Manželé z Německa Jutta a Harald Birgden, kteří spolupracují se zpěvákem více než 30 let, jsou kvůli jeho zdravotním problémům bez příjmu.

Manželé Birgden s Gottem během jeho akcí v Německu, Švýcarsku nebo Rakousku trávili skoro každou minutu. Jutta pro Gotta zařizovala administrativu, Harald fungoval jako řidič. Jenže teď jsou už j více jak čtvrt roku bez práce.

"To víte, Karel je nemocný a tak se mu teď nemůžeme věnovat, to je logické. Moc nám chybí a pevně věříme, že se uzdraví a budeme zase společně pracovat," řekla deníku Aha Jutta.

Podle dostupných informací sice Jutta dostává honorář za vyřizování korespendence a jiných věcí, ovšem manžel je bez práce, protože léčba rakoviny zpěvákovi nedovoluje vystupovat.

Samozřejmě, že Gottovo zdraví je přednější bez ohledu na peníze a manželé to chápou, nicméně je to dostalo zřejmě do potíží, s kterými nepočítali. A tak se stalo, že se museli uskromnit. Nyní si přejí, aby se Mistr dal co nejdříve popořádku a mohl fungovat. Otázkou ale je, zda se k samotnému zpívání ještě někdy vrátí. Nyní podstupuje 5. chemoterapii a jeho následná rekonvalescence další měsíce potrvá.
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Skladování bylinek má jistá pravidla. Znáte je?

Zprávy

Neuvěřitelné zjištění! Václav Klaus se tentokrát přece jenom hluboce, ale opravdu hluboce, mýlil!

Bydlení

Postavte si dům z konopí! Je to levné i ekologické!

1. Chcete originální vánoční dárek? Máme pro vás úžasnou inspiraci by Simona Krainová.

2. Eminem dal jasně najevo svůj názor: V novém singlu sprostě napadá Donalda Trumpa.

3. Takhle Jágr vyvedl přítelkyni na Halloween! Veronika se tetelila blahem.

4. Skončí Jennifer Lopez na prahu padesátky na ocet?

5. Ve 46 letech má tahle televizní moderátorka na břiše obdivuhodný pekáč buchet!