Co chce Mareš provést své "Kobližce"?

Leoš Mareš vymýšlí, co ještě udělat, aby to stálo za to...
 Celebrity 
06. února 2016 04:01 / archiv
  0   0
Moderátor Leoš Mareš má už zase rouby! Jen co se dostal psychicky ze ztráty otce, kterého pochoval po Vánocích, už je zase ve svém živlu. A zdá se, že jeho vztah s Moniku Koblížkovou jen kvete. Rozkvetl i sám moderátor, který se chová jako puberťák a hodně zamilovaný.

Před pár týdny se Leoš s Monikou vrátili z Thajska, kde byli na dovolené. Už teď plánují další cestovatelské aktivity. Letos chtějí víc cestovat a poznávat.

"Plánujeme, nebo plánuji, ale neprozradím. Je to přece tajemství. Pořád jsem ještě nezrealizoval můj podzimní plán. Teď na to bude čas. Partnerka se dozví destinaci až na letišti," nechal se slyšet Mareš, který je mistrem překvapení.

"Připravovat překvapení pro partnerku úplně zbožňuji. Nejlepší na tom je, že ona je ráda, když je překvapována. Takže pořádám výlety, kdy neví, kam se jede, vymýšlím program, o kterém netuší, zařizuju dárky, o kterých sní..." řekl moderátor.

Nejdříve by ale měl něco vymyslet k blížícímu se Valentýnu, svátku zamilovaných, protože to by mu jeho "Kobližka" asi neodpustila. "Mám oči a uši otevřené a vnímám každý detail. Dělám to tak i v práci. Největší inspirací je totiž život sám. Dárky jinak dávám klasické. Kytici, čokoládu a něco osobního. Jen s čokoládou je trochu problém, protože se nesmí koupit moc s předstihem. Hrozí totiž nebezpečí, že ji sním dříve sám," dodal s humorem sobě vlastním Leoš Mareš!
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak postupovat při zazimování bazénu?

Zprávy

Půjčte si na bydlení právě teď! Nikdy už to nebude tak výhodné...

Bydlení

Podzimní dekorace, které rozjasní váš interiér

1. Dara Rolins prolomila mlčení a zveřejnila srdcervoucí fotku.

2. JDE Z NÍ STRACH! Na veřejnost uniklo video, ve kterém Angelina Jolie mluví o znásilnění a rituálech plných...

3. Eva Herzigová je ve 43 letech stále v kurzu! Na týdnu módy v Miláně byla ozdobou přehlídky.

4. Bude mít Sex ve městě pokračování? Sarah Jessica Parker promluvila!

5. Jak vypadají světové celebrity BEZ MAKE-UPU? Některé byste ani nepoznali!