Proč se Janžurka vzdala šance na ocenění! Že by znechucení?

Proč se opravdu Iva Janžurová vzdala možnosti získat cenu Thálie?
 Celebrity 
08. února 2016 04:54 / Profimedia
  0   0
Kdyby se Iva Janžurová nevzdala nominace na letošní cenu Thálie, pravděpodobně by ji získala. Jenže ona udělala krok dosud nevídaný! Prý chce dát šanci mladším a šikovným kolegům. Není v tom ale náhodou znechucení z některých předchozích ročníků, kdy se spekulovalo o objektivitě, až „koupení“ si výsledků?

Janžurka, jejíž královna Alžběta ve hře Audience u královny v Národním divadle by si Thálii zasloužila, se šancí na ocenění vzdala, což nikdo dopředu netušil. Proto se mnozí rozčilovali i na sociálních sítích, proč právě slavná herečka, která má na kontě stovky rolí v divadle, televizi i ve filmu, nebyla nominována.

„Přebírání cen mi v posledních letech zabralo hodně pozornosti. Kéž divákům dál vydrží jejich přízeň, kterou na jevišti cítím,“ nechala se herečka slyšet.

Otázkou je, zda by se běžně herečka vzdala tak prestižní ceny, když by byla nominována. Pro každého herce je takové ocenění motivací do další práce.

„Já si spíš myslím, že Iva cítí, že ta Thálie není až tak moc objektivní. Všichni víme, jak to třeba bylo vloni nebo jiných letech, kdy tedy rozhodně nebyli vždy nominováni ti, co by být měli a určitě to nedostali ti, kteří by si to vždy zasloužili,“ řekl VIPstory.cz jeden z herců, který sám Thálii má.

Možná, že už Janžurka nechce být součástí toho kolotoče, podobně jako třeba Tomáš Klus, který vlastně bojkotoval Českého slavíka, nebo i někteří další umělci.
📷
2
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak otevřít zavařovačku jinak než hrubou silou

Zprávy

Nemáte dárek pod stromeček? Kocáb vám poradí. Plácněte se přes kapsu a kupte svým blízkým Tomáše...

Bydlení

Vyrobte si vánoční dekorace do bytu za pár kaček!

1. Princ Harry, Rihana a HIV?

2. Bieber se zbláznil! Tohle prohlásil!

3. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!

4. Kutcher a Kunis slaví! A mají hodně veliký důvod!

5. Takhle divoké jsou polské modelky! Stačilo málo a bylo vidět vše!