České herečce chtějí vyvraždit rodinu!

Herečka se bojí o svůj život i život svých nejbližších! Je zoufalá a bezradná!
 Celebrity 
10. února 2016 03:01 / Profimedia
  0   0
Vyvražděním rodiny vyhrožují prý rodině herečky Veroniky Žilkové. Nejde o žádný námět na film nebo scénář, ale o realitu. Asi by Žilková nikoho tak nezajímala, kromě filmových kritiků, kdyby byla jen umělkyní. Ona je ale manželkou jednoho z členů vlády, ministra obrany Martina Stropnického. A to je právě ten důvod.

Žilková už měsíce žije ve strachu a hrůze, co se stane jí, dětem, jejím blízkým. Teď přiznala, že se opravdu bojí a čelí výhrůžkám, které nelze brát na lehkou váhu! A jak herečka Blesku prozradila, vše začalo výhrůžkami ještě před tím, než někdo zaútočil zápalnými láhvemi na její dům. Herečka ovšem o anonymech neměla tušení, manžel jí je zatajil.

Poté, co byl dopaden pachatel se ale situace neuklidnila. Výhrůžkám čelí dodnes. "Anonymy chodí dodnes. A jsou velmi útočné a stresující a tuzemského původu," přiznala pro deník Žilková, která si prochází soukromým peklem!

„Vyhrožují všem. Manželovi, dokonce i jednotlivě dětem. A nejde o žádné malicherné výhrůžky. Vyhrožují likvidací rodiny. Nabodnou nás na kůl, děti oběsí… Došli až tak daleko, že posílají fotky dětí a názorně vysvětlují, co s nimi udělají. Až z toho mrazí. Je to paradoxní, ale naší rodině prostě vyhrožují za zahraničněpolitickou orientaci České republiky!," prozradila Veronika, která se pochopitelně jako matka o své děti bojí.

Šokem je skutečnost, že zápalné láhve, které vloni přiletěly na pozemek k jejímu domu, nebyly jen s cílem nevinně zastrašit. Snad jen shodou náhod nedošlo k obrovské tragédii! Kdyby se je útočníkovi, kterého zřejmě někdo vyrušil, podařilo správně hodit, byl by to masakr.

„Shořel by dům a mnoho lidí v něm. Martin doma nebyl, byly tam děti a moje dvaadevadesátiletá maminka. Strašné pomyšlení, že nás chtěl a chce opravdu někdo zlikvidovat," podotkla Žilková, která taky přiznala, že resort, který její manžel vede nabízelo diplomatické objekty, kam by se s rodinou mohli přestěhovat. Vadou na kráse je to, že objekty nejsou bezbariérové a to by byl problém pro maminku známé herečky.

"A dovedete si představit ty řeči? Kdekdo by nás napadal za to, že si bydlíme ve státním chráněném objektu. V zahraničí je to ale například u ministrů obrany běžná praxe," dodal nakonec Žilková, která čelí různým útokům, včetně pomluv a nenávisti.
📷
2
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Rafinovaný luxus. Koupelna ve stylu glamour

Zprávy

Této zprávě se ani nechce věřit! Uprchlíci si stěžují na špatné zacházení! A kdo je do Evropy zval?

Bydlení

Co dát do truhlíku na okno, aby vynikly i na podzim

1. Jak vypadají světové celebrity BEZ MAKE-UPU? Některé byste ani nepoznali!

2. Paris Hilton zářila na přehlídce! Vypadala fantasticky a do kapsy strčila i o polovinu mladší modelky

3. Zpěvačka Monika Bagárová vypadá nevinně, ale opak je pravdou! Takhle rafinovaně dráždila své fanoušky.

4. Roční princezna Charlotte na první cestě do zahraničí. Podívejte se, jak je sladká!

5. Obtloustlá Mesarošová ve spodním prádle: Předvedla rozteklý zadek, celulitidu a zapíchla to.