Hodně sexy Brožová! Jak to dělá? Známe její tajný recept!

Kateřina Brožová je i téměř na prahu padesátky pořád sexy!
 Celebrity 
11. února 2016 04:54 / archiv TV Barrandov
  0   0
Kateřina Brožová oslavila, i když se to u žen říkat nemá, 48. narozeniny a nikdo to nechápe. Tedy to, že vypadá i ve svém věku tak skvěle. Jak to ta ženská dělá. Přitom je pořád v jednom letu, má dny, kdy se nezastaví a do toho pečuje o domácnost, stará se o dceru. Má snad tajný recept?

Herečka, moderátorka, ale taky zpěvačka, tím vším Brožová je. Zvládá to s přehledem a ještě umí být zajímavá, atraktivní, milá a dobře naladěná.

„Snažím se. Někdy je to fuška, ale hlavně se snažím být dobře naladěná a v jídle se nějak zvlášť neomezuji. Jen se prostě nepřejídám,“ nechala se Brožová slyšet.

Žádné zvláštní rituály, nebo návody k tomu, jak být téměř na prahu padesátky pořád velmi sexy. Snad jen to, že dělá to, co jí baví, co jí přináší radost, samozřejmě kromě finančního zajištění, ale hlavně, co ji naplňuje.

Zdá se, že Brožová je i ve vztahu s podnikatelem Jaromírem Soukupem spokojená a i přes občasné partnerské bouřky, které jsou ostatně v každém manželství či partnerském svazku, jim to skvěle klape. No a to už je půl úspěchu zaručeno.

„Nemám čas zabývat se a přemýšlet nad nesmysly a snažím se, abych vše, co dělám, dělala dobře a naplno,“ říká často Kateřina Brožová, která nyní točí seriál Doktorka Kellerová, který volně navazuje na úspěšné příběhy s názvem Stopy života. Do toho moderuje, hraje, zpívá a je stále velmi atraktivní. I řada výrazně mladších mužů Kateřinu obdivuje a mnozí si na ní i myslí. Mají ale smůlu, když prý Brožová miluje, všichni okolo jsou bez šance.
📷
3
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak postupovat při zazimování bazénu?

Zprávy

Půjčte si na bydlení právě teď! Nikdy už to nebude tak výhodné...

Bydlení

Podzimní dekorace, které rozjasní váš interiér

1. Dara Rolins prolomila mlčení a zveřejnila srdcervoucí fotku.

2. JDE Z NÍ STRACH! Na veřejnost uniklo video, ve kterém Angelina Jolie mluví o znásilnění a rituálech plných...

3. Eva Herzigová je ve 43 letech stále v kurzu! Na týdnu módy v Miláně byla ozdobou přehlídky.

4. Bude mít Sex ve městě pokračování? Sarah Jessica Parker promluvila!

5. Jak vypadají světové celebrity BEZ MAKE-UPU? Některé byste ani nepoznali!