Pohřeb maminky Lucie Bílé v utajení! Víme víc!

Maminka Lucie Bílé odešla minulý víkend po dlouhé nemoci
 Celebrity 
13. února 2016 03:01 / facebook
  0   0
Pohřeb Hany Zaňákové starší, tedy maminky zpěvačky Lucie Bílé měl být v utajení. Nejbližší osoba Zlaté slavice odešla minulou neděli poté, co skoro dva roky bojovala o život po dvou mrtvicích. Umřela v klidu, ve spánku.

Na otvovickém hřbitůvku má rodina Zaňákova urnový hrob, kde spočine i urna Lucčiny maminky, tedy pokud se tak už nestalo.

"Hlásili místním rozhlasem, že paní Zaňáková zemřela a pohřeb bude jen v úzkém rodinném kruhu. Já je chápu, než aby tam byly stovky lidí, co jen koukají. Každý se může s paní rozloučit po svém v duchu. Byla to moc hodná ženská. Lucka je po ní. Srdečná a citlivá," svěřila se VIPstory.cz obyvatelka Otvovic, kde Lucie Bílá žije.

Poslední rozloučení se mohlo už uskutečnit v krematoriu, v obřadní síni ale nekonalo se tak. Lucie nechala údajně maminku zpopelnit bez obřadu a následně její urnu nechá uložit do hrobu na hřbitově v Otvocicích. Právě to by odpovídalo skutečnosti, že maminka zpěvačky zemřela o víkendu a ona až ve středu smutnou zprávu napsala na facebook. "Maminky by měly být nesmrtelné...," uvedla.

V posledních měsících Hana Zaňáková starší už nevnímala okolí. Stav byl neměnný. Vážila asi čtyřicet kilo a potravu přijímala výživovou sondou. Zemřela ve specializovaném zařízení v Kladně, kde o ní bylo skvěle postaráno a kde ji rodina pravidelně navštěvovala.

I když Lucie i její bratr Karel a tatínek Josef byli smířeni s tím, že stav se k lepšímu nezmění a konec se blíží, nechtěli si to připustit. "Lucka s tím byla smířená, přesto ji odchod milované maminky zdrtil. Ona je velmi citlivá. Lidi si o ní myslí bůhví co, ale Lucka má obrovské srdce a její maminka byla pro ní vším. To ale musí přebolet, každý si to musí přetrpět. To se nedá ničím zmírnit," řekla jedna z kamarádek Lucie, která rodinu dobře zná.

Bílá před časem věřila, že se mamina v klidu dožije letoška, kdy zpěvačka slaví 50. narozeniny. Osud bohužel zasáhl.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak na čištění digestoře? Poradíme vám!

Zprávy

Ministr ví, jak vyřešit uprchlickou krizi! No, tak do toho!

Bydlení

3D tapety vám vyrazí dech, dokážou změnit Váš interiér k nepoznání!

1. Co nadělí Lucie Bílá svým nejbližším k Vánocům? To vás překvapí!

2. Co je to za tlusťocha? Známý český moderátor strašně přibral! Je širší než vyšší.

3. Monika Bagárová jako svůdná Beyoncé: Tohle sexy video si budou fanoušci pamatovat dlouho!

4. Zbláznili se? Pavel Liška a Bára Poláková si jedou pěknou psychárnu!

5. Další hollywoodské manželství krachlo. Došlo i na hrdinu Spidermana!