Vážně nemocná Maciuchová! Čeho se teď nejvíce bojí?

Hana Maciuchová se pustila do boje se zákeřnou nemocí a všichni doufají, že ji vyhraje!
 Celebrity 
16. února 2016 04:53 / Profimedia
  0   0
Patří k našim nejlepším, nejuznávanějším a nejoblíbenějším herečkám a nyní musí zápasit s vážnou onkologickou nemocí. A není to údajně poprvé. Už před mnoha lety u ní lékaři měli objevit závažný problém, kvůli němuž nemohla mít děti. Nyní se dozvěděla o kruté diagnóze. Statečně bojuje, ale má strach. Z čeho nebo z koho?

Maciuchová údajně trpí rakovinou prsu. Proto zrušila všechna představení v Ungeltu i Na Vinohradech a stáhla se do ústraní. Se svou nemocí chce prý bojovat intimně. Nikdy prý nebyla z těch, která by si veřejně na něco stěžovala a i když jí umírala její velká láska, herec Jiří Adamíra, také na rakovinu, nenechala na sobě nic znát.

Nyní prochází nejhorším obdobím života. "Musí podstoupit zákrok a léčbu. Pro Haničku to není lehké, ale je statečná. Je to moc hodná ženská. Bojí se ale samoty, bojí se, co když boj nevyhraje, byť má naději velikou. Její onemocnění není nějak rozsáhlé," prozradila VIPstory.cz známá herečky.

Logicky, jako každý pacient, který se dozví takovou diagnózu, má strach. Ovšem podle onkologů je strach tím nejhorším, stejně jako stres. Proto, pokud se Maciuchová smířila s tím, že je nemocná, ale chce bojovat, měla by to tak udělat a ani na chviličku si nepřipustit, že by se nevyléčila.

"Ten osobní přístup každého člověka k té nemoci je nejdůležitější. A drtivou většinu pacientů s onkologickým onemocněním dnes už umíme zachránit a žijí pak plnohodnotný život," dodal jeden z českých onkologů.
📷
1
fotografie
◼ redakce VIPstory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Rafinovaný luxus. Koupelna ve stylu glamour

Zprávy

Co je moc, to už je opravdu příliš! Do čeho všeho nám bude stát ještě kecat?!

Bydlení

Termovizní měření vám může ušetřit velkou část peněz

1. Zpěvačka Monika Bagárová vypadá nevinně, ale opak je pravdou! Takhle rafinovaně dráždila své fanoušky.

2. Roční princezna Charlotte na první cestě do zahraničí. Podívejte se, jak je sladká!

3. Obtloustlá Mesarošová ve spodním prádle: Předvedla rozteklý zadek, celulitidu a zapíchla to.

4. VIDEO: SuperStar Emma Drobná představila svůj prví singl Smile! Jak se vám líbí?

5. Spekulace o rozvodu Jennifer Aniston. Jak je to doopravdy?