Vážně nemocná Maciuchová! Čeho se teď nejvíce bojí?

Hana Maciuchová se pustila do boje se zákeřnou nemocí a všichni doufají, že ji vyhraje!
 Celebrity 
16. února 2016 04:53 / Profimedia
  0   0
Patří k našim nejlepším, nejuznávanějším a nejoblíbenějším herečkám a nyní musí zápasit s vážnou onkologickou nemocí. A není to údajně poprvé. Už před mnoha lety u ní lékaři měli objevit závažný problém, kvůli němuž nemohla mít děti. Nyní se dozvěděla o kruté diagnóze. Statečně bojuje, ale má strach. Z čeho nebo z koho?

Maciuchová údajně trpí rakovinou prsu. Proto zrušila všechna představení v Ungeltu i Na Vinohradech a stáhla se do ústraní. Se svou nemocí chce prý bojovat intimně. Nikdy prý nebyla z těch, která by si veřejně na něco stěžovala a i když jí umírala její velká láska, herec Jiří Adamíra, také na rakovinu, nenechala na sobě nic znát.

Nyní prochází nejhorším obdobím života. "Musí podstoupit zákrok a léčbu. Pro Haničku to není lehké, ale je statečná. Je to moc hodná ženská. Bojí se ale samoty, bojí se, co když boj nevyhraje, byť má naději velikou. Její onemocnění není nějak rozsáhlé," prozradila VIPstory.cz známá herečky.

Logicky, jako každý pacient, který se dozví takovou diagnózu, má strach. Ovšem podle onkologů je strach tím nejhorším, stejně jako stres. Proto, pokud se Maciuchová smířila s tím, že je nemocná, ale chce bojovat, měla by to tak udělat a ani na chviličku si nepřipustit, že by se nevyléčila.

"Ten osobní přístup každého člověka k té nemoci je nejdůležitější. A drtivou většinu pacientů s onkologickým onemocněním dnes už umíme zachránit a žijí pak plnohodnotný život," dodal jeden z českých onkologů.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Meduňka je nenáročná bylinka s úžasnými účinky! Pěstování, sklízení a využití.

Zprávy

Další multikulturní obohacení v praxi! No děkujeme pěkně!

Bydlení

Neuvěřitelné, jak útulný domov si žena vytvořila ze staré garáže!

1. Megan Fox zveřejnila první fotku svého třetího chlapečka. Je neskutečně krásný!

2. Mariah Carey dostala kopačky! Co se nelíbilo jejímu bohatému snoubenci?!

3. Andrea Bezděková je definitivně sama. Pokusy o získání expřítele zpět konečně vzdala.

4. Nafrněná Poláková čeká s Liškou druhé dítě! Bude to holka nebo kluk?

5. Chcete originální vánoční dárek? Máme pro vás úžasnou inspiraci by Simona Krainová.