Bude se Dáda Patrasová rozvádět? Nejdřív tahala manžela novinami a teď....?

Dáda Patrasová svému nevěrnému manželovi Felixovi už odpustila, i když...
 Celebrity 
18. února 2016 03:01 / Profimedia
  0   0
Herečka a zpěvačka, ale i moderátorka Dáda Patrasová je trochu zvláštní! Nejdříve tahala manžela Felixe Slováčka médii a vyprávěla, jak ji znemožnil, ponížil a udělal z ní hlupáka, když jí zahýbal s Lucií Gelemovou, a teď otočila. Chodí s ním do společnosti a dokonce byli nedávno i na Česko Slovenském plese. Proč najednou takový obrat?

Že by snad slavná „žížala Julie“ začala sama věřit na pohádky a tomu, že Felix bude už do konce života hodný a věrný? Nebo to spravil převod majetku a kožíšek za více jak sto tisíc, tu nějaká kabelka a botičky?

„Jedno i druhé. Dáda mu v podstatě odpustila. Stáhla sice rozvod ale podmínečně. A taky mu dala jasně najevo, že pokud ještě někdy něco zkusí, oškube ho jako husu. O všechno!,“ svěřila se VIPstory.cz rodinná známá!

Ne snad prý, že by Patrasová věřila tomu, že by Slováček byl věrný manžel. O jeho záletech roky věděla, ale nikdy to prý nepřerostlo v únosnou mez. „Užil si a tím to skončilo. Ale tady bylo něco víc. On si ji snad údajně chtěl nastěhovat do jejich vily. Prostě z té holky zblbnul a to Dádě vadilo nejvíc. A tak to, že jí tvrdil, že o nic nejde, že to skončilo, a přitom jí lidi říkali a pak četla v novinách, kde všude spolu byli,“ prozradila známá manželů.

Takže Felix dostal takzvaně nůž na krk. Buď bude sekat latinu, nebo půjde. A s pořádnou ostudou. To si sedmdesátiletý pán snad už opravdu rozmyslí. Nemá to přeci zapotřebí.

Ke všemu v rodině čekají radostnou událost, protože se jim v létě narodí druhé vnouče, a to by bylo, aby miminko nemělo kompletní prarodiče. Snad i proto se Felix srovnal a pochopil, že rodina je nejenom základ státu, ale i štěstí.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vybíráme novou pracovní desku do kuchyně

Zprávy

Bože, chraň nás před podobnými magory! Na prezidenta České republiky chce kandidovat šílenec, který...

Bydlení

Jsou moderní, odolné a mohou být i bezfalcové!

1. Polonahá Nicole Vaidišová dráždí šejky bosou nohou! V bikinách provokuje Dubaj!

2. Bývalka Brada Pitta oslavila 44. narozeniny. Při té příležitosti sdílela fotografii, kde je úplně...

3. Dara Rolins prolomila mlčení a zveřejnila srdcervoucí fotku.

4. JDE Z NÍ STRACH! Na veřejnost uniklo video, ve kterém Angelina Jolie mluví o znásilnění a rituálech plných...

5. Eva Herzigová je ve 43 letech stále v kurzu! Na týdnu módy v Miláně byla ozdobou přehlídky.