Životem ztrápená Jana Šulcová: Smrt jí tančila kankán kolem postele!

Herečka Jana Šulcová utekla hrobníkovi z lopaty! A ne jednou!
 Celebrity 
28. února 2016 04:54 / Profimedia
  0   0
Bude jí sedmdesát. A i když je životem a peripetiemi v něm ztrápená, žije ráda! Jak říká, o alkoholu a o tom, co vše to provázelo se už bavit nechce, protože už se o tom řeklo a napsalo všechno. Jak ale herečka Jana Šulcová přiznala, několikrát málem zemřela!

Jak Jana Šulcová, které démon alkohol ublížil, ale zároveň i pomohl ujasnit si nějaké věci v životě, říká, člověk se musí umět smát a najít si důvod mít smysl pro humor. Pro OnaDnes.cz uvedla, že každý den je takový, jaký si ho člověk udělá.

"Vzpomínám si, jak jsem šli před mnoha lety s manželem na poštu zaplatit nějakou složenku. Bylo už tři čtvrtě na šest a paní za přepážkou se rozčilovala: „No jo, všichni chodí na poslední chvíli. To jste nemohli přijít dřív?“ a Olda jí odpověděl: „My jsme mohli, ale prachy nebyly!“ Všichni jsme se zasmáli a tím bylo po naštvání," zavzpomínala Šulcová, která má ale i méně humorné zážitky. Ty ji málem stály život.

"Já mám od pánaboha obrovskou vnitřní sílu. Po jedné zkažené operaci jsem málem přišla o život, tehdy mi dávali pětiprocentní naděje. Smrt mi tančila kankán kolem postele. Ale já jsem si řekla: „Ne! Ne! Nezemřu! Musím přece vychovat děti!“

Jindy prý točila v Indii a přes varování šla do moře, kam se před monzunem stahovali jedovatí hadi. "Samozřejmě jsem se jednomu z nich zalíbila a začal mi lézt po noze. Zažila jsem tehdy, co je to absolutní strach... „Mám doma devítileté a šestileté dítě, přece tady neumřu, musím se k nim vrátit!“ rozhodla jsem se a to mi dalo sílu nepohnout se a počkat, než had odleze pryč," dodala herečka, jejíž zatím poslední role byla ve filmu Kobry a užovky. Nyní se objevuje na společenských akcích a jak říká, život ji baví!
📷
1
fotografie
◼ redakce VIPstory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Rafinovaný luxus. Koupelna ve stylu glamour

Zprávy

Další výhrůžky! Umějí v Evropském parlamentu také něco jiného?

Bydlení

Ulehčení pro majitelé domků. Drobné stavby by byly bez stavebního povolení.

1. Spekulace o rozvodu Jennifer Aniston. Jak je to doopravdy?

2. Lamač ženských srdcí Hugh Grant miluje erotické scény. Natáčení ho dokonce vzrušuje!

3. Tahle silikonová prsa si hýčká brankář Pavelec. Modelka Tereza Budková vypadá skvostně!

4. Nádherná Eva Mendes je pod čepcem? S Ryanem Goslingem jsou prý manželé!

5. Obavy Angeliny se naplnily! Údajná milenka Brada Pitta Marion Cotillard potvrdila těhotenství!