ODHALENO: Tohle je největší láska hvězdy seriálu Na vodě! FOTO!

Největší láska Lukáše Langmajera!
 Celebrity 
07. března 2016 03:00 / Profimedia
  0   0
Lukáš Langmajer se nezdá, ale ve svých 35. letech už ví, co je pro něj důležité. A kdo je pro něj největší láskou jeho života! Přestože o sobě, a snad v lehké nadsázce říká, že je magor a má na to i papír, v hlavě má jasno. Jinak by totiž nefungoval i přes velké pracovní nasazení, jako skvělý manžel a táta.

"Pro mě je největší láskou moje žena Lucka a můj syn Mikuláš. V tom mám jasno. Pro ty žiju a dělám všechno. A baví mě to. Mám skvělou rodinu a jsem za ní vděčenej," svěřil se Langmajer, kterého můžeme vídat každý týden na Nově v seriálu Na vodě.

Před tím si zahrál v dalším seriálu - Vinaři a tři roky zpětně točil Troškovy Babovřesky, kde si střihl roli mladého faráře. Za sebou má ale řadu dalších rolí.

Ani divadlu se nevyhýbá. Kromě muzikálu Přízrak Londýna a dalších scén, jezdí do své rodné Plzně do Divadla Pluto, které provozuje Pavel Kikinčuk a jeho manželka, a kde hraje s Kamilou Kikinčukovou či Pavlou Bečkovou, s nimiž točil právě Babovřesky.

Kromě herectví se Lukáš, který cestuje mezi Dobříší, kde žije, Prahou a Plzní, ale i dalšími kouty republiky, věnuje závodění. Jezdí rallye a zdá se, že mu to jde a hlavně, má k tomu vztah. "Baví mě to čím dál tím víc. Zároveň si ale uvědomuju, že musím být opatrnější. Mám tu zodpovědnost ne za sebe, ale za rodinu. A moje žena Lucka je skvělá v tom, že mě podporuje, i když ví, že je to trochu nebezpečné," směje se Lukáš Langmajer, který se čas od času potkává i se starším bráchou Jiřím, také velmi úspěšným hercem. Zdá se, že oba k sobě našli během let cestu.
📷
2
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak postupovat při zazimování bazénu?

Zprávy

Tomu se snad ani nechce věřit! Nečekaná spojenectví v boji proti migrantům! Konečně jim někdo zatne tipec!

Bydlení

Podzimní dekorace, které rozjasní váš interiér

1. Eva Herzigová je ve 43 letech stále v kurzu! Na týdnu módy v Miláně byla ozdobou přehlídky.

2. Bude mít Sex ve městě pokračování? Sarah Jessica Parker promluvila!

3. Jak vypadají světové celebrity BEZ MAKE-UPU? Některé byste ani nepoznali!

4. Paris Hilton zářila na přehlídce! Vypadala fantasticky a do kapsy strčila i o polovinu mladší modelky

5. Zpěvačka Monika Bagárová vypadá nevinně, ale opak je pravdou! Takhle rafinovaně dráždila své fanoušky.