Dáša Havlová šokuje! Píše knihu o manželovi! Co na koho práskne?

Dagmar Havlová si myslí, že uzrál ten správný čas, aby napsala knihu!
 Celebrity 
10. března 2016 04:54 / Facebook D. Havlové
  0   0
Zřejmě na velký literární trhák by se měli připravit všichni milovníci literatury! Bývalá první dáma Dagmar Havlová se chystá na spisovatelskou dráhu. Hodlá napsat knihu o svém zesnulém manželovi, bývalém prezidentovi Václavu Havlovi.

Havlová zřejmě zabrnkala na strunu předních českých i zahraničních nakladatelů a ti se o dílo jen perou. A Havlová na něm může trhnout pořádný balík. Lze předpokládat, že kniha bude bestsellerem.

Bývalá první dáma chce přinést svědectví o soužití s exprezidentem, o tom, jak to mezi nimi bylo, jaký on byl, ale i o jeho posledních dnech. A také o úmrtí na chalupě na Hrádečku.

Chybět nebude zřejmě i velmi osobní zpověď o skonu a následných dnech Václava Havla. Například v souvislosti s úmrtím architekta Bořka Šípka, rodinného přítele, Dagmar Havlová pro Českou televizi poměrně otevřeně uvedla detaily, z kterých tak trochu běhá mráz po zádech, ale na druhou stranu jsou hodně niterné.

„Když Václav umřel, o půl desáté ráno, nechtěla jsem, aby se dostal do těch lednic nebo mrazáku. Napadlo mě, že v pražském kostele sv. Anny je stále zima. Volala jsem Bořkovi, zda by to tam nevyzdobil, aby to tam udělal snesitelnější. Jenže byl někde na cestách… On ale přijel a úplně bez řečí, beze slova, všechno vyzdobil,“ řekla Havlová.

Havlová jistě přidá i zážitky z cest, z těžkých Havlových operací, včetně té v Insbrucku, o jeho vztahu k lidem. Možná že by se i někteří nepřátelé Václava Havla měli začít bát. Vzpomínky s fotografiemi by v podobě knihy měly vyjít letos na podzim. Právě v tomto období by Havel oslavil nedožité 80. narozeniny.
📷
1
fotografie
◼ redakce VIPstory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Rafinovaný luxus. Koupelna ve stylu glamour

Zprávy

Nečekaný návrh! Kdysi vstřícná země má už migrantů plné kecky. A začíná jednat. No sláva!

Bydlení

Termovizní měření vám může ušetřit velkou část peněz

1. Obtloustlá Mesarošová ve spodním prádle: Předvedla rozteklý zadek, celulitidu a zapíchla to.

2. VIDEO: SuperStar Emma Drobná představila svůj prví singl Smile! Jak se vám líbí?

3. Spekulace o rozvodu Jennifer Aniston. Jak je to doopravdy?

4. Lamač ženských srdcí Hugh Grant miluje erotické scény. Natáčení ho dokonce vzrušuje!

5. Tahle silikonová prsa si hýčká brankář Pavelec. Modelka Tereza Budková vypadá skvostně!