Chudák Cibulka! Co teď bude dělat? Z Barrandova nepřichází dobré zprávy!

Aleš Cibulka je v šoku, že už není v kurzu!
 Celebrity 
13. března 2016 04:53 / archiv TV Barrandov
  0   0
Každému zvoní jen chvíli, říká se často ve světě šoubyznysu. O tom českém to platí dvojnásob. Zatímco v zahraničí jsou talkshow s trvanlivostí dvaceti třiceti let, u nás má lhůtu spotřeby tak dva tři roky a konec. To je bohužel případ Aleše Cibulky. Z TV Barrandov totiž nepřicházejí pro něj zrovna příznivé zprávy.

Cibulka si zvykl být až čtyřikrát týdně na obrazovce, teď je konec. Momentálně dobíhají již natočené díly talk show Sejdeme se na Cibulce, některé reprízy a konec. Tím zřejmě mise investigativního a někdy až přepjatého moderátora končí.

V České tajence ho nahradil Vlasta Korec, o dalších Sejdeme se na Cibulce se nyní nehovoří a v novém programovém schématu po nich není ani vidu ani slechu. A další projekty s Alešem spojené se nechystají.

"Bylo ho už dost a je pravda, že ani přátelství s Kateřinou Brožovou moc nezabralo. Prostě Aleše se všichni nabažili. Je to tak, že momentálně tu prostor pro něj moc není," říká zdroj z televize, která v posledních dvou letech stála hlavně na jménech Aleš Cibulka a Kateřina Brožová.

Nicméně nyní se objevily nové formáty a ty staré jdou do pozadí, leč byly oblíbené. Co bude Cibulka dělat dál, je otázkou. Ani v Českém rozhlase to nemá jisté. O Tobogán se nově začal střídat s Halinou Pawlowskou. Na České televizi už byl a z Novy ho zatím nikdo neoslovil. TV Prima vlastní talk show nemá a ani se k tomu nechystá.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak otevřít zavařovačku jinak než hrubou silou

Zprávy

Nemáte dárek pod stromeček? Kocáb vám poradí. Plácněte se přes kapsu a kupte svým blízkým Tomáše...

Bydlení

Vyrobte si vánoční dekorace do bytu za pár kaček!

1. Princ Harry, Rihana a HIV?

2. Bieber se zbláznil! Tohle prohlásil!

3. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!

4. Kutcher a Kunis slaví! A mají hodně veliký důvod!

5. Takhle divoké jsou polské modelky! Stačilo málo a bylo vidět vše!