Alena Šeredová a její rodina vydělávají miliony! Tohle je jejich zlatý důl!

Alena Šeredová ví, jak vydělat balík a moc se nenadřít!
 Celebrity 
14. března 2016 03:01 / Facebook, archiv
  0   0
Alena Šeredová je nejen úspěšná modelka, ale i podnikatelka. Poté, co se rozešla s fotbalistou Buffonem, nechala většinu aktivit v Česku na svých blízkých. Respektive její otec se stará o podnikatelský nápad, který Aleně a její rodině vynesl už pěkný balík! Superluxusní penzion ve Špindlu pronajímají v létě i v zimě, ale cena je tedy opravdu jen pro movité!

Na pronájmu Chaty Hájenky může rodina Šeredových trhnout za týden od 105 do 160 tisíc korun. Luxusně vybavená obrovská chata s několika apartmány, společenskou místností, kuchyní a nádherným okolím, je na pronájem jen pro skupiny, nikoli pro jednotlivce. A protože je v chráněné části Krkonoš, i vjezd je sem na speciální povolení.

Před šesti lety investovala Alena Šeredová do nákupu a rekonstrukce chaty více než 10 milionů korun. Nyní penzion vydělává a je v nabídce serveru, který umožňuje pronajmout si chaty a chalupy v Česku či na Moravě. A zdá se, že o klienty nemají nouzi! Většina termínů je vždy plná!

"Excelentní, luxusní, atraktivní horská chalupa v rustikálním stylu s wellness místností a dětskou hernou na samotě na jedinečném místě v nadmořské výšce 1150 metrů, na jižní straně hřebenu Krkonoš v romantickém prostředí s výhledem do údolí, 600 metrů od horní stanice lanové dráhy Svatý Petr. Nejluxusnější chalupa v nabídce," uvádí zprostředkovatelé pronájmu.

Noc tu vyjde od 15 do 23 tisíc korun za pouhou noc a je určená pro skupinu 20 lidí. V zimě se sem dostanou návštěvníci jen sněžným skútrem nebo rolbou, V létě po dohodě autem. Penzion je u horní stanice lanovky na Sv. Petr a je tu nádherný výhled, možnost lyžování nebo procházek.

A protože se Alena nemůže provozu a podnikání naplno věnovat, vše zajišťuje její otec Bohuslav Šereda, který je také jediným jednatelem v eseróčku, jenž chalupu spravuje a vlastní. Za roky, kdy je nemovitost v pronájmu, vydělala majitelům pěkných pár milionů. Prostě kdo umí, ten umí!
📷
4
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak na čištění digestoře? Poradíme vám!

Zprávy

Co je to zase za blbost!? Zakáže Evropská unie provoz automobilů se spalovacími motory!?

Bydlení

Kontaktní fasáda - jak na to!

1. Ve 46 letech má tahle televizní moderátorka na břiše obdivuhodný pekáč buchet!

2. Krainová otevírá novou kapitolu své úspěšné kariéry: Přichází s novinkou, která vás potěší!

3. Jaromír Jágr si vystřelil sám ze sebe. Podívejte se, čím fanoušky pobavil.

4. Olivia Wilde ze seriálu Dr. House ukázala světu první foto rozkošné dcery.

5. Co nadělí Lucie Bílá svým nejbližším k Vánocům? To vás překvapí!