Hrozné pomluvy ničí Romana Vojtka! Kdo mu chce ublížit?

Roman Vojtek s Petrou Vraspírovou si svou lásku musejí hodně vybojovávat!
 Celebrity 
15. března 2016 04:01 / Profimedia
  0   0
Nejprve z něj udělaly pomluvy gaye, teď ho chtějí rozeštvat s jeho novou láskou, kolegyní z Mamma Mia!, Petrou Vraspírovou. Zpěvák a herec Roman Vojtek čelí zřejmě něčí zlobě a závisti. Ostatně jak to v šoubyznysu už bývá. Chce být šťastný, ale nemůže. Kdo za tím stojí?

Poté, co se Roman rozešel se svou manželkou Terezou a měl k tomu prý opravdu zásadní osobní důvody, byl sám. Nakonec se v souboru muzikálu, v němž téměř dva roky hraje, objevila spřízněná duše, která mu vrátila chuť do života.

"Roman začal zářit, usmívat se a omládl. Opravdu je spokojenej. Jen mu pár lidí úspěch nepřeje. A protože už nemůžou pomlouvat jeho, vynahrazují si to na Petře. Je to škoda, protože ona je pracovitá, fajn ženská a s Romanem jim to spolu sluší," svěřila se VIPstory.cz zpěvačka z muzikálu.

Podle zlých jazyků dostává Vraspírová, která je arogantní a hloupá, role z protekce, které jí prý zajišťuje právě Vojtek, což není pravda. On je tím posledním, kdo může o obsazení projektů rozhodovat. Může se přimluvit, ale ne někoho procpávat.

"Petra určitě není arogantní a hloupá, naopak. A jen si ne všechny připouští k tělu. Ví dobře, proč to dělá, protože zná ty poměry. Stejně jako Roman. Snad to oba ustojí," doufají přátelé zamilovaného páru.

"Já to neřeším. Mám tolik práce, že kdybych se tím měl zabývat, nedělal bych nic jiného," nechal se slyšet Vojtek, který jde z role do role a moderuje také řadu akcí,"
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Skladování bylinek má jistá pravidla. Znáte je?

Zprávy

Neuvěřitelné zjištění! Václav Klaus se tentokrát přece jenom hluboce, ale opravdu hluboce, mýlil!

Bydlení

Postavte si dům z konopí! Je to levné i ekologické!

1. Chcete originální vánoční dárek? Máme pro vás úžasnou inspiraci by Simona Krainová.

2. Eminem dal jasně najevo svůj názor: V novém singlu sprostě napadá Donalda Trumpa.

3. Takhle Jágr vyvedl přítelkyni na Halloween! Veronika se tetelila blahem.

4. Skončí Jennifer Lopez na prahu padesátky na ocet?

5. Ve 46 letech má tahle televizní moderátorka na břiše obdivuhodný pekáč buchet!