Bolek bumbá a jeho kráska maká! Co bude s jeho farmou dál?

Bolek Polívka a jeho partnerka Marcela se snaží zvládat všechny problémy života s nadhledem!
 Celebrity 
15. března 2016 04:54 / Profimedia
  0   0
Herec Bolek Polívka je prostě bohém. A ani ve svém věku už se moc nezmění. Přesto, že ho lékaři stále upozorňují, že by to s pitím měl omezit, jak je příležitost, nedá si jednu dvě tři, ale pět skleniček a další do toho. Zatímco on bumbá a sem tam něco natočí, jeho partnerka Marcela maká a vydělává.

Dvaadvacetiletý rozdíl mezi manželi není problém ani pro jednoho z nich, ale to, že Bolek přišel o svou pověstnou farmu, to už jo. Dokud fungovala, Marcela Černá pracovala tam. Nyní se prý vrhla na realitní makléřství a věnuje se realitám.

Polívka sice divadlem a natáčením vydělá pěkné peníze, ale má i velkou spotřebu. Jeho životní úroveň něco stojí, tak se Marcelka musí otáčet. Čtyřicetimilionové dluhy z farmy, která je stále na prodej a nemá nového majitele, sice vlastně platit nemusí, protože společnost šla do insolvence, ale přesto se musí otáčet.

Bolkovi kšefty jsou nárazové. Teď například dostal slušně zaplaceni za seriál První oddělení, kde hraje staršího kriminalistu a role mu rozhodně svědčí. Natočil i pohádku Řachanda. Taky z tohoto projektu dostal pár stovek tisíc korun. Jsou ale období, kdy žádná filmová či televizní nabídka nepřichází a to má pak Bolek smůlu.

"Na akcích, kde se objeví, vždy sáhne po skleničce alkoholu či dvou a více. Někdy to dopadá dost smutně. Pít by neměl, nebo ne tolik, protože ho lékaři varují, že jeho játra, slinivka ani srdce by to nemusely vydržet. Bolek je ale svéráz a říká, že tělo má jít do hrobu zhuntované," dodává jeden z jeho přátel a hereckých kolegů.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vybíráme novou pracovní desku do kuchyně

Zprávy

Bože, chraň nás před podobnými magory! Na prezidenta České republiky chce kandidovat šílenec, který...

Bydlení

Jsou moderní, odolné a mohou být i bezfalcové!

1. Polonahá Nicole Vaidišová dráždí šejky bosou nohou! V bikinách provokuje Dubaj!

2. Bývalka Brada Pitta oslavila 44. narozeniny. Při té příležitosti sdílela fotografii, kde je úplně...

3. Dara Rolins prolomila mlčení a zveřejnila srdcervoucí fotku.

4. JDE Z NÍ STRACH! Na veřejnost uniklo video, ve kterém Angelina Jolie mluví o znásilnění a rituálech plných...

5. Eva Herzigová je ve 43 letech stále v kurzu! Na týdnu módy v Miláně byla ozdobou přehlídky.