ŠOK! Marta Kubišová - konec kariéry! A jak reagovala na úmrtí exmanžela?

Marta Kubišová se rozhodla k velmi zásadnímu životnímu kroku!
 Celebrity 
20. března 2016 03:01 / archiv M. Kubišové
  0   0
Zpěvačka Marta Kubišová se chystá k zásadnímu životnímu kroku. Chce pověsit kariéru na hřebík! Prý se cítí unavená a hodlá se věnovat sobě, rodiny a milovaným zvířatům. V pátek se navíc dozvěděla zprávu, že zemřel její bývalý manžel, režisér Jan Němec, s kterým nezažila hezké chvilky.

Když vloni prodělala Kubišová infarkt, pochopila, že musí zvolnit, a že to není legrace. Postihl jí právě v den jejích narozenin. "A to bylo varování. Takže jsem se rozhodla, že pomalu skončím," prozradila zpěvačka.

Kariéru by ráda ukončila zřejmě koncem tohoto roku. Chce v Ungeltu dohrát Poslední recitál a dořešit závazky, které má. Pak hodlá odpočívat. Neříká prý, že sem tam někde nezazpívá či nepřijme pozvání, ale v aktivní kariéře už nehodlá pokračovat.

Ředitel divadla Ungelt a její dlouholetý přítel Milan Hein její rozhodnutí respektuje a vlastně i schvaluje. "Její rozhodnutí bývají uvážlivá a jasná," podotkl Hein.

Kubišová chce odpočívat, trochu cestovat a dělat věci, na které doposud neměla čas. Otázkou je, zda jí nebude chybět nejen přízeň fanoušků, ale také finanční přilepšení. Mnohokrát se nechala slyšet, že jen z důchodu by nevystačila. Zřejmě má naspořeno, a tak se nebojí, že by strádala.

To, že nyní zemřel její bývalý manžel, režisér Jan Němec, vzala Kubišová jako zprávu o úmrtí člověka ze šoubyznysu. Po různých peripetiích necítila k Němcovi nic. Kdysi s ním čekala dítě, o které za dramatických okolností přišla a sama si prošla soukromým peklem. Jak kvůli potratu, tak i v samotném manželství s Němcem. Dva roky na to si vzala režisére Jana Moravce, s kterým sice manželství taky nevydrželo, ale alespoň z něj vzešla její milovaná dcera Kateřina.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Rafinovaný luxus. Koupelna ve stylu glamour

Zprávy

Této zprávě se ani nechce věřit! Uprchlíci si stěžují na špatné zacházení! A kdo je do Evropy zval?

Bydlení

Co dát do truhlíku na okno, aby vynikly i na podzim

1. Jak vypadají světové celebrity BEZ MAKE-UPU? Některé byste ani nepoznali!

2. Paris Hilton zářila na přehlídce! Vypadala fantasticky a do kapsy strčila i o polovinu mladší modelky

3. Zpěvačka Monika Bagárová vypadá nevinně, ale opak je pravdou! Takhle rafinovaně dráždila své fanoušky.

4. Roční princezna Charlotte na první cestě do zahraničí. Podívejte se, jak je sladká!

5. Obtloustlá Mesarošová ve spodním prádle: Předvedla rozteklý zadek, celulitidu a zapíchla to.