Zachránily Gotta z rakoviny tajemné síly a speciální léky?

Karel Gott, zdá se, se uzdravuje. Co mu nejvíce pomohlo? Hned několik věcí najednou!
 Celebrity 
22. března 2016 04:54 / archiv Prima
  0   0
Možná až zázračné uzdravení Karla Gotta všechny velmi potěšilo, ale také překvapilo. Když loni na podzim nastupoval do nemocnice a na léčbu, jeho stav byl téměř kritický. Bylo mnoho lidí, kteří nevěřili, se se mu podaří rakovinu mízních uzlin překonat. Že vůbec zvládne silné chemoterapie. Ale zázraky se nejspíš dějí. Nebo, že by v tom byly čáry a tajemné síly?

"Není to vyloučeno, protože Ivana se s pár "čarodějnicemi" přátelí. Co ale Karlovi pomohlo hodně, byla víra, že to zvládne a víra v Boha. To říká i Dominika, která se za něj modlila," svěřil se VIPstory.cz známý Karla Gotta.

Nejstarší dcera se za otce opravdu modlila. Dokonce byla odhodlaná jet třeba na druhý konec světa pro lék, který by tatínkovi zachránil život. Kdyby existoval. Co ale existuje jsou speciální a velmi drahé léky ze Švýcarska, které si údajně zpěvák mohl nechat dovézt.

"Ty, ne že by Karla přímo zachránily,ale dokázaly mnohé. A jde opravdu o velmi drahé, ale skutečně účinné medikamenty, které různý prominenti zkoušejí a užívají. Zda to ale byl Karlův případ, nevím. O tom on nemluvil. On vůbec nechce mluvit o ničem víc, než je nutné," dodal zdroj z Gottova okolí.

Co ale zabralo nejvíce, byla Gottova silná vůle a vůle žít. Zpěvák chtěl rakovinu porazit, chtěl se uzdravit a kromě jeho fanoušků byla největší motivací rodina, především dcery. Všechny čtyři, které miluje.

Přesto, že nyní se hovoří o úplném vyléčení, mnoho lékařů říká, že to je třeba brát s rezervou. Rakovina se sice podařila zahnat do kouta, ale může se bohužel kdykoli vrátit. Což ale u starších pacientů není tak časté, jako u mladších. Zpěvák musí chodit na kontroly, musí se šetřit a brát také léky, které mu v nemocnici doporučili.

Pokud se do dvou let a následně do pěti let neobjeví nějaké symptomy, že by se nádorové onemocnění vrátilo, můžeme pak skutečně hovořit o tom, že se pacient zcela vyléčil," dodal přední český onkolog.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Rafinovaný luxus. Koupelna ve stylu glamour

Zprávy

Této zprávě se ani nechce věřit! Uprchlíci si stěžují na špatné zacházení! A kdo je do Evropy zval?

Bydlení

Co dát do truhlíku na okno, aby vynikly i na podzim

1. Jak vypadají světové celebrity BEZ MAKE-UPU? Některé byste ani nepoznali!

2. Paris Hilton zářila na přehlídce! Vypadala fantasticky a do kapsy strčila i o polovinu mladší modelky

3. Zpěvačka Monika Bagárová vypadá nevinně, ale opak je pravdou! Takhle rafinovaně dráždila své fanoušky.

4. Roční princezna Charlotte na první cestě do zahraničí. Podívejte se, jak je sladká!

5. Obtloustlá Mesarošová ve spodním prádle: Předvedla rozteklý zadek, celulitidu a zapíchla to.