Stylista celebrit Vaněk si dovolil opravdu hodně! Co radil Mistru Přeučilovi?

Filip Vaněk se svou kolegyní radil co do kloboukové módy i jejich nejslavnějšímu nositeli u nás Janu Přeučilovi a jeho ženě Evě!
 Celebrity 
24. března 2016 04:01 / archiv
  0   0
Známý český stylista Filip Vaněk, který obléká například Leoše Mareše, Simonu Krainovou a řadu dalších, není odborníkem jen přes večerní outfity, plesové róby, boty, ale také přes klobouky. To dokázal při nedávném otevření českobudějovického butiku. Tam se potkal s asi nejslavnějším nositelem klobouků u nás, hercem a profesorem rétoriky Janem Přeučilem a jeho ženou Evou. A dokonce si dovolil poradit i herci, jaký tvar, barvu a materiál zvolit!

"Jsem moc ráda, že tu Filip je. Nejen proto, že je to kamarád, ale protože rád poradí všem, jaký klobouk, jaký tvar či barvu vybrat ke konkrétnímu oblečení, outfitu, jak pro dámy, tak i pro pány. Je čím dál více lidí, kteří klobouky nosí a nastává taková reinkarnace kloboukové módy," prozradila na open párty Helena Harabinová, provozovatelka butiku, ale zároveň maminka přítelkyně Leoše Mareše, Moniky Koblížkové, s níž se právě Vaněk přátelí.

"Není pravda, že někomu klobouky nesluší. Pro každého se dá najít, jen se prostě musí zkusit. Někomu sluší takzvaně všechno, někomu jen určitý model, ale je to stejné jako s oblekem, kabátem, nebo sportovním oblečením," řekl Vaněk, který sám přišel bez pokrývky hlavy. Přítomným ale radil, jaký klobouk zvolit.

Dovolil si poradit i Janu Přeučilovi, který má doma desítky klobouků různých tvarů, barev a materiálů. "Já si rád nechám poradit od odborníka na módu. Doma mám přes 60 klobouků, ale některé se už poroučí, nebo vyšly z módy. Když jsme se s Evinkou nedávno stěhovali v rámci chodby z bytu do bytu, pár jsem jich musel vyhodit a nyní některé doplním, třeba od Tonaku a jsem rád, že je tu stále český výrobce kvalitních věcí, což je dnes spíš výjimka," usmíval se herec a rétor.

Ten také všechny potěšil, když pronesl motto, které má zaryté v mysli: "S kloboukem v ruce projdeš celým světem." Sám občas po republice jezdí s malou talk show s názvem Pět klobouků Jana Přeučila.
📷
2
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vybíráme novou pracovní desku do kuchyně

Zprávy

Bože, chraň nás před podobnými magory! Na prezidenta České republiky chce kandidovat šílenec, který...

Bydlení

Jsou moderní, odolné a mohou být i bezfalcové!

1. Polonahá Nicole Vaidišová dráždí šejky bosou nohou! V bikinách provokuje Dubaj!

2. Bývalka Brada Pitta oslavila 44. narozeniny. Při té příležitosti sdílela fotografii, kde je úplně...

3. Dara Rolins prolomila mlčení a zveřejnila srdcervoucí fotku.

4. JDE Z NÍ STRACH! Na veřejnost uniklo video, ve kterém Angelina Jolie mluví o znásilnění a rituálech plných...

5. Eva Herzigová je ve 43 letech stále v kurzu! Na týdnu módy v Miláně byla ozdobou přehlídky.