Tahle komunistická hlasatelka pila krev kolegům i divákům! Byla prý nebezpečná

Zdena Vařechová byla trnem v oku kolegům i některým divákům. Byla kovanou a prý nebezpečnou komunistkou!
Loading...
 Celebrity 
25. března 2016 04:54 / archiv/ youtube
  0   0
Pokud si pamatujete ještě éru, kdy pořady v Československé a později v České televizi uváděli hlasatelé, pak si jistě starší ročníky vzpomínají na seriózní, přísnou a vždy načesanou Zdenu Vařechovou. I když na mnohé diváky z obrazovky působila příjemně, většina jejích kolegů, ale i dalších lidí jí nemohla přijít na jméno. Byla totiž kovaná komunistka, velká kariéristka a oblíbenkyně tehdejšího prezidenta Gustáva Husáka.

Vařechová zemřela ve věku 60.let v roce 1999 v zapomnění. Všichni se od ní odvrátili. Bohužel jí prý jen vrátili to, jak se ona chovala k ostatním. Bohužel vždy povýšeně, ne dobře a ráda dávala najevo, že ona je ta privilegovaná.

"třeba na Silvestra v poledne běžel Husákův projev, a to směla hlásit jenom Zdena Vařechová, která byla dostatečně prověřená. Denní službu měl třeba někdo jiný, ale věta »Milí diváci, nyní vystoupí prezident republiky a generální tajemník ÚV KSČ Gustáv Husák« patřila jenom jí," vzpomíná její bývalá kolegyně, dnes moderátorka Kalendária Saskia Burešová.

Na Vařechovou ne zrovna dvakrát ráda vzpomíná třeba Marie Tomsová."Byly jsme kolegyně, které si střídaly služby. Víc bych se asi o paní Vařechové nezmiňovala. Navíc už nežije a nebylo by to fér," říká Tomsová.

"Byla poměrně nebezpečná. Pro kariéru by udělal cokoli. Nebyla sama, kdo z hlasatelek byla ve straně, ale byla opravdu hodně nevypočitatelná," svěřila se další z bývalých tváří Československé televize.

Zdena Vařechová byla nucena po převratu v roce 1989 z televize odejít. Poté, co odešla do důchodu občas vystoupila na nějaké besedě, ale k práci v televizi či v rádiu se už nevrátila. Po smrti manžela zůstala sama a sama i zemřela.
📷
2
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Rafinovaný luxus. Koupelna ve stylu glamour

Zprávy

Této zprávě se ani nechce věřit! Uprchlíci si stěžují na špatné zacházení! A kdo je do Evropy zval?

Bydlení

Termovizní měření vám může ušetřit velkou část peněz

1. Jak vypadají světové celebrity BEZ MAKE-UPU? Některé byste ani nepoznali!

2. Paris Hilton zářila na přehlídce! Vypadala fantasticky a do kapsy strčila i o polovinu mladší modelky

3. Zpěvačka Monika Bagárová vypadá nevinně, ale opak je pravdou! Takhle rafinovaně dráždila své fanoušky.

4. Roční princezna Charlotte na první cestě do zahraničí. Podívejte se, jak je sladká!

5. Obtloustlá Mesarošová ve spodním prádle: Předvedla rozteklý zadek, celulitidu a zapíchla to.