V ČT se asi někdo totálně zbláznil! Ester Janečkové Poštu pro tebe vrátili, teď jí zase ruší!

Ester Janečková není z rozhodnutí ČT rozhodně veselá!
 Celebrity 
26. března 2016 03:01 / archiv ČT
  0   0
Ve veřejnoprávní České televizi se už opravdu musel někdo zbláznit! Nejenom že v koncesionáři placené televizi jeden pořad nebo film opakují třikrát a scény ze Silvestrů i šestkrát za rok, ale teď dokonce opět ruší pořad, který byl vzkříšen - Poštu pro tebe Ester Janečkové.

Přitom jde vlastně o jedinou normální reality show na této stanici, kdy se lidé, kteří se dlouho neviděli. Někdy se k sobě přiblíží, někdy takzvaně nenechají odstranit stěnu. Do poslední chvíle není jisté, zda se ti dva nebo tří setkají.

Podobný formát funguje v mnoha zemích světa roky a nikoho ani nenapadne ho rušit. "Česká televize a její programové vedení je jedna obrovská katastrofa. Točí se nesmysly, v archivech je řada úžasných věcí a oni opakují tři čtyři části Menšíka, Bohdalky a Dvořáka šestkrát do roka. Prostě někomu se nechce a to je problém. Pošta pro tebe je sledovaná, lidi píšou, ale někomu to prostě asi vadí nebo mu vadí Ester Janečková, nevíme," řekl VIPstory.cz pracovník České televize.

Sama Ester Janečková přiznala, že v současné době se dotáčejí poslední díly a na dalších se pracovat nebude. "Je to škoda, že se pořad na chvíli objeví a pak zase zmizí. Ale co se dá děla."

Zvláštní například je, že jiné pořady, které nemají takovou sledovanost, se drží. Přitom jsou desetkrát nákladnější a ne tak atraktivní. "Jsou za tím lobby skupin a lidí a ČT je neskutečný moloch, který by měl někdo prověřit od půdy až po sklep. Opravdu se tu programově nepracuje efektivně, to ani v nejmenším. To je ostatně vidět v programu, jaký televize vysílá," myslí si další z pracovnic televize.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Rafinovaný luxus. Koupelna ve stylu glamour

Zprávy

Této zprávě se ani nechce věřit! Uprchlíci si stěžují na špatné zacházení! A kdo je do Evropy zval?

Bydlení

Co dát do truhlíku na okno, aby vynikly i na podzim

1. Jak vypadají světové celebrity BEZ MAKE-UPU? Některé byste ani nepoznali!

2. Paris Hilton zářila na přehlídce! Vypadala fantasticky a do kapsy strčila i o polovinu mladší modelky

3. Zpěvačka Monika Bagárová vypadá nevinně, ale opak je pravdou! Takhle rafinovaně dráždila své fanoušky.

4. Roční princezna Charlotte na první cestě do zahraničí. Podívejte se, jak je sladká!

5. Obtloustlá Mesarošová ve spodním prádle: Předvedla rozteklý zadek, celulitidu a zapíchla to.