V ČT se asi někdo totálně zbláznil! Ester Janečkové Poštu pro tebe vrátili, teď jí zase ruší!

Ester Janečková není z rozhodnutí ČT rozhodně veselá!
 Celebrity 
26. března 2016 03:01 / archiv ČT
  0   0
Ve veřejnoprávní České televizi se už opravdu musel někdo zbláznit! Nejenom že v koncesionáři placené televizi jeden pořad nebo film opakují třikrát a scény ze Silvestrů i šestkrát za rok, ale teď dokonce opět ruší pořad, který byl vzkříšen - Poštu pro tebe Ester Janečkové.

Přitom jde vlastně o jedinou normální reality show na této stanici, kdy se lidé, kteří se dlouho neviděli. Někdy se k sobě přiblíží, někdy takzvaně nenechají odstranit stěnu. Do poslední chvíle není jisté, zda se ti dva nebo tří setkají.

Podobný formát funguje v mnoha zemích světa roky a nikoho ani nenapadne ho rušit. "Česká televize a její programové vedení je jedna obrovská katastrofa. Točí se nesmysly, v archivech je řada úžasných věcí a oni opakují tři čtyři části Menšíka, Bohdalky a Dvořáka šestkrát do roka. Prostě někomu se nechce a to je problém. Pošta pro tebe je sledovaná, lidi píšou, ale někomu to prostě asi vadí nebo mu vadí Ester Janečková, nevíme," řekl VIPstory.cz pracovník České televize.

Sama Ester Janečková přiznala, že v současné době se dotáčejí poslední díly a na dalších se pracovat nebude. "Je to škoda, že se pořad na chvíli objeví a pak zase zmizí. Ale co se dá děla."

Zvláštní například je, že jiné pořady, které nemají takovou sledovanost, se drží. Přitom jsou desetkrát nákladnější a ne tak atraktivní. "Jsou za tím lobby skupin a lidí a ČT je neskutečný moloch, který by měl někdo prověřit od půdy až po sklep. Opravdu se tu programově nepracuje efektivně, to ani v nejmenším. To je ostatně vidět v programu, jaký televize vysílá," myslí si další z pracovnic televize.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak otevřít zavařovačku jinak než hrubou silou

Zprávy

Nemáte dárek pod stromeček? Kocáb vám poradí. Plácněte se přes kapsu a kupte svým blízkým Tomáše...

Bydlení

Vyrobte si vánoční dekorace do bytu za pár kaček!

1. Princ Harry, Rihana a HIV?

2. Bieber se zbláznil! Tohle prohlásil!

3. Tohle je nejsledovanější celebrita roku na Instagramu! Neuvěříte!

4. Kutcher a Kunis slaví! A mají hodně veliký důvod!

5. Takhle divoké jsou polské modelky! Stačilo málo a bylo vidět vše!