Děsně nudná úroveň Thálie! Aspoň, že cenu dostali právě tihle tři herci!

Stanislav Zindulka a Ladislav Županič získali Cenu Thálie!
 Celebrity 
27. března 2016 03:01 / archiv
  0   0
Ceny Thálie jsou rok od roku horší, úroveň spíš podúroveň a moderátor večera, jinak dobrý herec a režisér Antonín Procházka je opravdu nudný, místy afektovaný a spíš "nijaký". Alespoň, že cenu za celoživotní dílo dostal 83letý Stanislav Zidnulka, a že se cen dočkal i Ladislav Županič nebo skvělý a mladý herec a zpěvák Jan Kříž!

Každoroční přenos Thálií připomíná skutečně jakousi špatně zrežírovanou hru, nebo možná spíš její zkoušku. "Včera jsem si říkala, že snad i děkuji za to, že nejsem nominována. Když vidím, že to nemá žádný posun, a že je to pořád to samé. Ale jsem ráda za některé oceněné," svěřila se VIPstory.cz jedna z českých hereček.

Podle mnohých se dramaturgie pořadu nemění. Chybí tomu vtip, nadhled a hlavně je tam přemíra patosu, který tam paradoxně v takové míře nepatří.

Herecká asociace udělila celkem 15 výročních cen. Kromě Zindulky například zvláštní cenou Kolegia Cen Thálie byl poctěn dramaturg a divadelní choreograf, režisér Petr Weigl známý filmovými adaptacemi oper a hudebních děl.

Cenu Thálie za celoživotní herecko-pěvecké mistrovství v oboru opera a muzikál získal muzikálový herec a zpěvák Ladislav Županič, který patří i mezi špičkové dabéry.

Muzikálová a operetní porota ocenila Karolínu Gudasovou, která ztvárnila Wendly Bergmanovou v Probuzení jara v plzeňském divadle J.K. Tyla a Jana Kříže za roli Michala v muzikálu Děti ráje v brněnském Bobycentru.

Právě Kříž si podle mnohých Thálii velice zaslouží. Kromě Dětí ráje hraje mladý sympatický herec a zpěvák v řadě dalších dílech, včetně Pomády a nejčastěji v pražském Divadle Kalich. Thálii získal už před lety za roli v muzikálu Pomáda!

"Velmi mě to těší a jsem moc rád. Děkuji všem i za podporu a přízeň," uvedl oceněný Kříž.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Rafinovaný luxus. Koupelna ve stylu glamour

Zprávy

Této zprávě se ani nechce věřit! Uprchlíci si stěžují na špatné zacházení! A kdo je do Evropy zval?

Bydlení

Co dát do truhlíku na okno, aby vynikly i na podzim

1. Jak vypadají světové celebrity BEZ MAKE-UPU? Některé byste ani nepoznali!

2. Paris Hilton zářila na přehlídce! Vypadala fantasticky a do kapsy strčila i o polovinu mladší modelky

3. Zpěvačka Monika Bagárová vypadá nevinně, ale opak je pravdou! Takhle rafinovaně dráždila své fanoušky.

4. Roční princezna Charlotte na první cestě do zahraničí. Podívejte se, jak je sladká!

5. Obtloustlá Mesarošová ve spodním prádle: Předvedla rozteklý zadek, celulitidu a zapíchla to.