Krásná moderátorka Petra Svoboda: Její hvězda stoupá, jek to dělá?

Petra Svoboda patří k našim nejkrásnějším a nejlepším moderátorkám!
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Celebrity 
30. dubna 2016 04:01 / archiv
  0   0
Petra Svoboda je nejen krásná a sexy, ale ještě talentovaná a má velké charisma. Jako moderátorka je milá, důvěryhodná a s kamerou se rozhodně kamarádí. Jak to ta holka dělá, že její hvězda stoupá? Asi jen proto, že si na nic nehraje, a prostě je! A dělá to, co umí, co je jí přirozené.

Ve své práci se našla! Zprávařka televize Nova Petra Svoboda si od moderování neodpočine ani v soukromí, kromě moderování Odpoledních televizních novin se čím dál častěji prosazuje také jako moderátorka prestižních soukromých akcí.

"Moderování televizních novin mě moc baví a mám tu práci opravdu ráda. Snažím se stále zdokonalovat a těší mě, že i v soukromí dostávám nabídky na moderování různých konferencí, galavečerů a tiskových konferencí," přiznává.

Vzorem krásné Petry je v moderování Adéla Banášová. Právě na jedné firemní konferenci jsme ji také zastihli a museli jsme připustit, že je Petra profesionálka ve všech ohledech. Byla skvěle připravená a zářila v elegantnách třpytivých šatech. "Dlouhodobě spolupracuji například se salonem Poner, takže mám možnost si vždy vybrat šaty, které splňují požadovaný dress code události," vysvětluje.

Zatím největší trému měla podle svých slov před moderováním galavečera v pražském Rudolfinu, pro Evropskou fotbalovou asociaci u příležitosti Mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let. "Jednalo se o moderaci v čestině i angličtině a navíc mi organizátoři řekli, že před tím hodně spolupracovali s Markem Ebenem, takže jsem samozřejmě byla hodně nervózní," prozradila Petra. Ta má, co se týče moderátorských vzorů, ráda projev například Adély Banášové. "Myslím, že mimo jiné umí skvěle improvizovat, a to se u moderátora určitě cení," dodává.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Demence u zvířat není v dnešní době nic neobvyklého

Styl

Jak si poradit s hovězím masem

Bydlení

Chcete mít hladké prádlo i bez žehlení? Dodržujte tento postup

1. Alice Bendová nerada ztrácí čas s líčením. Pořídila si dokonalé řasy na míru!

2. Andrea Kalivodová vyměnila kvůli hyperaktivnímu dítěti moře za túry na horách

3. Renée Zellweger by si přála čtvrté pokračování Bridget Jonesové!

4. Tenistka Karolína Plíšková ukázala dokonalou figuru a novou kérku!

5. Geri Halliwell uctí novou písní památku George Michaela!