Krásná moderátorka Petra Svoboda: Její hvězda stoupá, jek to dělá?

Petra Svoboda patří k našim nejkrásnějším a nejlepším moderátorkám!
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Celebrity 
30. dubna 2016 04:01 / archiv
  0   0
Petra Svoboda je nejen krásná a sexy, ale ještě talentovaná a má velké charisma. Jako moderátorka je milá, důvěryhodná a s kamerou se rozhodně kamarádí. Jak to ta holka dělá, že její hvězda stoupá? Asi jen proto, že si na nic nehraje, a prostě je! A dělá to, co umí, co je jí přirozené.

Ve své práci se našla! Zprávařka televize Nova Petra Svoboda si od moderování neodpočine ani v soukromí, kromě moderování Odpoledních televizních novin se čím dál častěji prosazuje také jako moderátorka prestižních soukromých akcí.

"Moderování televizních novin mě moc baví a mám tu práci opravdu ráda. Snažím se stále zdokonalovat a těší mě, že i v soukromí dostávám nabídky na moderování různých konferencí, galavečerů a tiskových konferencí," přiznává.

Vzorem krásné Petry je v moderování Adéla Banášová. Právě na jedné firemní konferenci jsme ji také zastihli a museli jsme připustit, že je Petra profesionálka ve všech ohledech. Byla skvěle připravená a zářila v elegantnách třpytivých šatech. "Dlouhodobě spolupracuji například se salonem Poner, takže mám možnost si vždy vybrat šaty, které splňují požadovaný dress code události," vysvětluje.

Zatím největší trému měla podle svých slov před moderováním galavečera v pražském Rudolfinu, pro Evropskou fotbalovou asociaci u příležitosti Mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let. "Jednalo se o moderaci v čestině i angličtině a navíc mi organizátoři řekli, že před tím hodně spolupracovali s Markem Ebenem, takže jsem samozřejmě byla hodně nervózní," prozradila Petra. Ta má, co se týče moderátorských vzorů, ráda projev například Adély Banášové. "Myslím, že mimo jiné umí skvěle improvizovat, a to se u moderátora určitě cení," dodává.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Těžký život v malém bytě! Jak ho zvětšit a vyšperkovat?

Styl

Největší zloději naší energie. Potraviny, ze kterých je naše tělo naprosto vyčerpané

Bydlení

Jak dosáhnout ticha pokud nemůžete odhlučnit byt

1. Taylor Swift vyhrála soud týkající se sexuálního obtěžování!

2. Andrea Kerestešová zkouší všemožné triky na vyvolání porodu!

3. Diana Kobzanová si pořídila psa proti vůli partnera!

4. Zpěvačka Fergie dráždí fanoušky polonahými fotkami!

5. Další oblíbená moderátorka končí: Šilhánová opouští primácké divošky!