Šílená Postlerová! Zapšklá herečka, co nesnáší Pergnerovou!

Jana Postlerová evidentně Terezu Pergnerovou v lásce nemá!
 Celebrity 
17. prosince 2016 08:51 / Profimedia, Nova
  4   2
Tohle Postlerová přehnala a hodně pohnojila. Neúspěšná a zapšklá herečka, která si musí léčit mindráky na talentované, empatické a schopné Tereze Pergnerové. Takové jsou reakce na hodnocení "profesorky" Jany Postlerové!

Nejde o Simonu Postlerovou, ale její matku, neúspěšnou herečku, poměrně úspěšnou dabérku! Strhala totižm, jak mohla, moderování a celkovou účast Terezy Pergnerové v nové reality show Akce nový domov. 

Odbornice na rétoriku a herectví ale zapomněla, že moderátoři reality show a podobných pořadů, stejně jako zpravodajství, nejsou herci. A ani nechtějí hrát naučené texty. Často se drží scénáře, ale musí improvizovat. A přitom právě přirozenost, nenucenost a otevřenost je na Pergnerové doslova kouzelná.

Profesorka Postlerová to ale vidí jinak! "Předně se mi do tohoto pořadu nehodí její mluva a vystupování. Tereza mluví zásadně nespisovně, na rozdíl od ostatních hrdinů pořadu, a měla zvláštně posazený, řezavý hlas plný roztažených pražských vokálů a éček. Před 20 lety to bylo roztomilé, byla to mladá poskakující holka, ale k tomuto pořadu to podle mě nejde," řekla pro Blesk Postlerová.

Zvláštní! Drtivé většině národa, hercům, zpěvákům i moderátorům se Tereza právě naopak líbila, stejně jako pořad. Jen stárnoucí herečka, která má oko až moc kritické, snad až zaujatě kritické, to vidí jinak.

"Paní Postlerové bych vzkázal jediné - aby přestala hrát a přehrávat i ve své mluvě. Působí zcela nepřirozeně. Ona dokáže strhat kohokoli. Sice dělá skvěle dabing, dost mizerně hraje, ale takovýhle pořad nikdy nedělala. Stejně jako nikdy nepracovala ve zpravodajství, v živých vstupech. Svými, někdy až zaujatými hodnoceními je trapná, nikoli profesionální," řekla pro VIPstory.cz jedna ze zkušených hereček a moderátorek.

Postlerová hodnotila i "roli" Pergnerové a vůbec jí zřejmě nedošel smysl pořadu. Že nemá jít o kopii něčeho dalšího, ale o to, aby Akce nový domov byl originálním. Jiným. Někdy zkrátka kritika není na místě. Především od lidí, kteří mohou být sebezkušenější, ale nikdy si podobnou profesi sami nevyzkoušeli! 

pmk | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jestřabina je sice divoká, ale vyplatí se ji pěstovat

Styl

Znáte černý česnek? Jeho účinky na vaše zdraví vás ohromí

Bydlení

S čištěním komína nemusíte čekat na profíka, zvládnete to i sami

1. Simona Krainová a Alice Bendová prozradily, jaké zkrášlovací zákroky a kde podstoupily

2. Justin Bieber šokoval fanoušky svým tetováním!

3. Krásná Iva Kubelková skončila v nemocnici!

4. Sexy modelka Kendall Jenner září ve vánoční kampani kosmetického gigantu!

5. Ed Sheeran měl nehodu, ruší světové turné!