Nejobsazovanější český herec zažil šok! O oslavě sedmdesátin neměl tušení! Přišla řada celebrit!

Oslavenec Jan Kuželka se Zdeňkem Troškou, Evou Decastelo, Lucií Ferencovou a jedlími, perníkovými kuželkami!
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Celebrity 
08. února 2017 11:00 / Jaroslav Hauer
  15   0
Nejobsazovanější český herec malých rolí u nás i v zahraničí, který má na svém “filmovém kontě” na 250 rolí, Jan Kuželka,zažil veliký šok! Netušil totiž, že se chystá oslava jeho jubilea! Přičemž mu přišla popřát osmdesátka kolegů, přátel, známých, včetně řady celebrit on byl tak dojatý, až se rozplakal!

Jan Kuželka má na filmovém kontě tolik rolí, o kolika se řadě světových herců předních jmen snad ani nezdá. A přitom to nejsou rozhodně bezvýznamné béčkové či céčkové snímky. Naopak. 

I proto se u Slepiček v Průhonicích sešli jeho přátelé, kamrádi, kolegové, včetně celé řady celebrit. Poblahopřát k sedmdesátinám přišli například Zdeněk Troška, Ivan Vyskočil, Petr Kolář, Josef Vojtek s Jovankou Skrčeskou, Josef Vágner, Hana Čížková, Eva Decastelo,  Marian Vojtko, Zdeněk Barták, Jan Kopečný, Petr Jákl st., scénárista Petr Markov, novinář a dokumentarista Stanislav Motl a také muzikálový producent Oldřich Lichtenberg se svou manželkou, u něhož v Divadle Broadway herec také řadu let hraje v muzikálech.

Oslavenec ale zažil naprostý šok! O velké párty neměl tušení a byl doslova k slzám dojatý. „Táta nic netušil. My jsme to na něj nachystali tak, jako že jdeme jenom s rodinou na večeři s Lichtenberkovými. Byl hodně v šoku,” prozradila dcera Jana Kuželky, Veronika.

Když Kuželka s manželkou a přítelem dcery přijeli k restauraci v Průhonicích, všude bylo zhasnuto a herec chtěl jít pryč s tím, že tam nikdo není. Nakonec se rodině podařilo přesvědčit, aby šli “přeci jen dovnitř”. A tam uslyšel písničku To stárnutí zrádné…prostor se rozsvítil a tam stáli všichni gratulanti. „Honza tohle nečekal. Bylo krásné pozorovat, jak je dojatý. On si to zaslouží. Je to moc hodý a skvělý člověk a výborný herec,” řekl skladatel a Kuželkův kamarád Zdeněk Barták.

Nejméně půl hodiny přijímal Jan Kuželka gratulace. Všichni mu přáli hlavně zdraví, štěstí lásku a ještě mnoho krásných rolí. Předali mu nespočet dárků, kterým však vévodily dva naprosto originální: prvním byl perníkový dort s kuželkami a druhým byl velikánský perník ve tvaru kuželky s portrétem herce.

„Já nevím co říct. To je tak krásný. Všichni jsou úžasný, že přišli. Udělali mi obrovskou radost. Já to vážně nečekal… byl to pro mě šok,” přiznal dojatý Jan Kuželka.

Tajnou oslavu totiž uspořádala dcera Veronika s rodinou a stálo jí hodně úsilí to před tatínkem utajit. „Pár lidí se v divadle málem podřeklo. Navíc táta začal sám organizovat svou oslavu. Takže vždy, když někoho pozval, tak jsem mu potají zavolala, zrušila to a pozvala ho sem,” řekla s úsměvem Veronika Kuželková.

„Já bych Honzíkovi popřál hlavně zdraví, bez toho nic není. A pak, aby byl pořád tak usměvavý, veselý, plný dobré nálady. Aby okolo sebe měl pořád tolik bezvadných lidí a těším se, že spolu ještě pár filmů uděláme,” podotkl Zdeněk Troška, kterému Kuželka hrál v několika filmech, včetně trilogie Babovřesky.

Jan Kuželka se může jako jeden z mála herců pochlubit počtem rolí. Nicméně zahrál si třeba ve Formanově Amadeovi, kde ztvárnil kuchaře Salieriho, ale i v celé řadě dalších historických i současných trháků. Poznal či přátelí se s mnoha světovými herci, filmaři i režiséry.

„Co bych si přál já? Tak hlavně zdraví. A abych mohl takhle oslavit za deset let osmdesátku a sešli jsme se zase tad s tak úžasnýma lidma, protože bez nich by to nebylo ono,” dodal Jan Kuželka.

📷
3
fotografie
pmk | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nebaví vás běhat, ale potřebujete pohyb? Zkuste sport, který vás může proměnit

Styl

První rande: Co zajímá ženy a co muže?

Bydlení

Vybíráme hrnce do kuchyně: Je lepší litina, nerez nebo sklo?

1. Česká Miss Andrea Bezděková se konečně rozhodla pro jednoho muže

2. Jeden z nejznámějších stylistů do půl těla: Takhle si vypracoval tělo!

3. Pravá blondýnka Reese Witherspoon vypadá lépe než její vlastní dcera!

4. Sexy Vignerová oblékla proklatě hluboký výstřih!

5. Dominika Myslivcová zveřejnila pořádně žhavé foto z exotické dovolené