Dvě bývalky Ivana Vyskočila na Valentýna? Proboha, nevypíchaly si oči?

Dvě bývalky Ivana Vyskočila (vlevo) Lucie Ferencová a Anife Vyskočilová si do vlasů rozhodně nevjely!
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
 Celebrity 
15. února 2017 03:35 / P. Mráček
  0   0
Jak to může dopadnout, když se sejdou dvě bývalky, k tomu horkokrevných povah, herce Ivana Vyskočila? Vypíchají si oči, vyškubou si vlasy a padají ostrá slova? Kdekdo by si to myslel, ale kdo přišel na valentýnské perníčkování do pražského perníkářství na Malé Straně, byl v šoku!

Jak Anife Vyskočilová, tak Lucie Ferencová, provozovatelka perníkového království s tradičním českým "peperníkem", byly naprosto v pohodě. Hodně si rozuměly, měly si o čem povídat a jedna druhé se svěřovala se svými radostmi i starostmi.

„Lucka je úžasná A jsem ráda, že po mě měl Ivan tak bezvadnou a šikovnou holku, která má navíc dar od boha dělat tak krásné věci. Ten její Sweet Praguje to není perníkářství to je umělecká galerie," řekla VIPstory.cz věčně usměvavá a vtipná Anife.

Dorazili třeba i muzikáloví fešáci, herci a zpěváci Josef Vágner a Peter Pecha s přítelkyněmi. Skladatel Zdeněk Barták s manželkou, Herec, moderátor a syn Jana Wericha Jiří Werich Petrášek, lékařka a exministryně zdravotnictví Marie Součková, stylista a vizážista Kája Pavlíček či herec a imitátor Petr Martinák. A jak se zdá, všichni si to s perníkem užívali.

„A já slyšela, že tady v Čechách se perník říká hlavně droze...," usmívala se ještě Anife Vyskočilová.

Když si všichni prohlédli perníkové výtvory a dozvěděli se, že pravý český perník pochází z Prahy a Trutnova, a že do něj patří hlavně pepř - od toho právě slovo perník - kdysi “peperník”, jali se do romantických spodních prostor malovat připravené perníčky.

„To jsem zvědav, co z toho vytvoříme,” ptal se Zdeněk Barták. Zadání bylo jasné - Valentýn, ale každý to mohl pojmout po svém. A zatímco někteří dělali srdíčka různě zdobený, například zpěvák Josef Vágner s přítelkyní Marlen vytvořili jakési “puzzle”, které připomínalo sexy děvu v plavkách složenou z několika dílů. A v podstatě také “soutěž” vyhráli. „My jsme nepřišli soutěžit, my jsme přišli proto, aby nám bylo dobře a trochu jsme si zablbli,” svěřil se Vágner.

Všem, kteří perníčky zdobili, se velmi povedli. Někteří budou potravinářskou barvu spojenou s rumovou přísadou, kterou se právě na perníčky maluje, smývat ještě pár dní. „Ale odcházíme s krásným pocitem úžasné atmosféry. Hned bych sem šla pracovat,” svěřila se Marie Součková, podobně jako ostatní hosté. „Já jsem slyšela, že “perník” se říká v Česku taky droze…,” smála se vždy vtipná Anife Vyskočilová.

„Po náročných zkouškách na muzikál Rocky je to skvělá chvíle, jak se zrelaxovat v krásném prostředí a ještě u něčeho tak dobrého, jako je perník,” podotkl hlavní představitel Rockyho Peter Pecha.

„Jsem moc ráda, že přišli tak milí lidé, kteří jsou úspěšní ve svých oborech. Že se jim u nás líbilo a odnesli si také nějaký ten výtvor od nás. A pokud se budou rádi vracet, bude nás to moc těšit,” podotkla perníkářka Lucie Ferencová s příslibem, že podobnou akci chce zorganizovat i na Velikonoce.

 

📷
5
fotografií
pmk | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Otravují vás doma komáři? Vyžeňte je přírodními způsoby!

Styl

Na které byliny se vypravit v srpnu

Bydlení

Zvolte správné přípravky do myčky!

1. Leonardo DiCaprio má novou lásku!

2. Podle Heidi Klum dětem nevadí, že se odhaluje na Instagramu!

3. Ze všech hereček letos nejvíce vydělala Emma Stone!

4. Miley Cyrus se s novou skladbou vrací ke svým kořenům!

5. Simona Krainová poprvé v roli módní návrhářky. Její nová kolekce je na světě!