Velké odhalení: Šebrle s Voldánovou se konečně dozvěděli pravdu!

Roman Šebrle a Jolana Voldánová se konečně dozvěděli pravdu o tom, jak je to s Patem a Matem!
📷
Další 4 fotografie v galerii
 Celebrity 
21. dubna 2017 02:20 / VIPstory.cz
  10   0
Sportovec a moderátor zpráv na Primě Roman Šebrle a jeho kolegyně z veřejnoprávní televize Jolana Voldánová, se konečně dozvěděli pravdu. Přišlo velké odhalení, takže ti dva už se nemusejí dohadovat...

Nejde samozřejmě o nic vážného. Spíše naopak. V tom, co zjistili, je opravdu kus humoru a zároveň vtipu. Obě televizní hvězdy totiž ve čtvrtek večer v muzeu Grévin moderovali slavnostní zahájení interaktivní výstavy o Patovi a Matovi, tedy dvou nešikách z televizní obrazovky. 

A proč zrovna tihle dva - Šebrle s Voldánovou vítali dva svérázné chlapíky, o jejichž "šikovnosti" vzniklo mnoho večerníčkovských příběhů? 

„Tak buď je to proto, že Jolana je ta šikovná a já ještě ten šikovnější. Anebo proto, že tady v Grévinu sami máme vlastní sochy...?," usmíval se sympatický atlet a moderátor.

Právě z toho druhého důvodu to bylo. Roman s Jolanou mají už tři roky v pražském muzeu voskových figurín své podobizny, velmi věrohodné. Proto také na nabídku kývli. A během večera, na který přišlo přes 200 hostí, se skvěle bavili!

„Konečně jsme se dozvěděli od syna spoluautora Pata a Mata, který z nich je který. Ten v červeném je Mat a ten druhý Pat. Tak jsme si konečně oddychli...," dodala s humorem a úsměvem Jolana Voldánová.

A aby toho nebylo málo, akci navštívil i starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, který přivítal Pata a Mata a předal jim skoro Čestné občanství Prahy 1. Na velké zahájení přišly i některé známé osobnosti. Třeba herečka Ilona Svobodová, manželka hudebníka Petra Skoumala, který složil pro příběhy dvou (ne)šikulů hudbu. Cvičitelka Hanka Kynychová s manažerkou, manželem a dětmi. Dirigent Václav Hybš s manželkou, zpěvák Josef Vágner, stylista Kája Pavlíček, zpěvačka Petra Hapková, nebo režisérka a producentka Pavlína Moskalyková.

„Já jsem nadšená a nejvíc jsem u vytržení z Romana Šebrleho. Nejenom, že je to krásej chlap, skvělej sportovec, ale ke všemu ještě šarmantní a galantní muž. Úžasné spojení, které se tak úplně běžně nevidí," podotkla filmařka, která momentálně pracuje i pro Hollywood. 

Součástí celé akce byla i unkátní light-art show famózního umělce - světlomalíře Alexe Dowise, který prošel i televizní soutěží Česko Slovensko má talent, a kterého si tehdy ke spolupráci vybrala i zpěvačka Lucie Bílá. Ta má v muzeu také vlastní sochu. 

Interaktivní výstava o Patovi a Matovi bude v muzezu v Celetné ulici k vidění až do letních prázdnin!

📷
4
fotografie
tok | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Otravují vás doma komáři? Vyžeňte je přírodními způsoby!

Styl

Na které byliny se vypravit v srpnu

Bydlení

Zvolte správné přípravky do myčky!

1. Leonardo DiCaprio má novou lásku!

2. Podle Heidi Klum dětem nevadí, že se odhaluje na Instagramu!

3. Ze všech hereček letos nejvíce vydělala Emma Stone!

4. Miley Cyrus se s novou skladbou vrací ke svým kořenům!

5. Simona Krainová poprvé v roli módní návrhářky. Její nová kolekce je na světě!