دانلود فیلم دانلود فیلم اخبار فیلم و سریال دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google

Známá česká herečka se bojí o život! Dostala nebezpečnou infekci!

Ivanka Devátá si myslela, že všechno půjde jinak, ale v nemocnici i nadále zůstává!
 Celebrity 
02. srpna 2017 04:51 / Archiv ČT
  2   0
Strach o život má známá česká herečka a také spisovatelka Ivanka Devátá. Dávná manželka Josefa Vinkláře je už skoro tři měsíce v nemocnici. Její stav se nyní poměrně zhoršil a ona se obává nejhoršího!

Deváté operovali střeva kvůli zhoubnému nádoru. Nebylo sice zapotřebí ani ozařování a ani chemoterapie, ale zdravotní stav se komplikuje. Dostala totiž zlatého stafylokoka, který se usadil v ráně, a proto se nehojí.

„Vzali mi dvacet centimetrů střeva. Ani chemoterapie nejsou nutné, neměla jsem ani vývod, přesto se mi rána dodnes neuzavřela,“ postěžovala si Aha! Ivanka s tím, že doufala, že všechno bude vypadata úplně jinak. Zvlášť, když nemusela podstupovat klasickou onkologickou léčbu, jelikož se na nádor přišlo včas. 

„Ten pitomej stafylokok do mě vlezl při operaci. Jenže to nikdo nevěděl, mysleli si jen, že se mi tam dostala banální infekce,“ řekla herečka, která kvůli doléčení putovala po zákroku na Rehabilitační kliniku Malvazinky. „Tady mne učili chodit, prostě jsem se tu měla rozhýbat, ale hlavně mně měli zaléčit ránu,“ vysvětluje Ivanka.

Když lékaři viděli, že rána je i po dvou měsících stále otevřená, zavolali teprve specialistu, který udělal stěry a zjistil, že má v ráně stafylokoka. „Jsem na infuzích, ale nedaří se jim ho z těla stále vyhnat ven. Zlatého stafylokoka jsem chytla už potřetí v životě. A věřte mi, že se obávám toho nejhoršího. Zapudit ho je velmi složité a především u mne,“ dodala herečka.

A to už ani neříká, že před tím, než šla na operaci, jí několik měsíců jiní doktoři léčili tak, že ani nepoznali, že nejde o crohnovu chorobu, ale rakovinový nádor. Možná, kdyby tehdy udělali vše co měli, dnes by Devátá byla v pořádku. 

Herečce velmi držíme palce, aby vše překonala a brzo se vrátila domů a třeba i před televizní kamery. 

kra | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Chcete provonět domov? Pořiďte osvěžovače vzduchu!

Styl

I naše babičky se kdysi zkrášlovaly. Vystačily si s přírodními produkty

Bydlení

Podzimní péče o trávník je velmi důležitá

1. Luxusní oáza klidu: Takhle si žije česká supermodelka Hana Soukupová

2. Vašek Noid Bárta překvapil! Podívejte se, jaké má svaly!

3. Jane Fonda vám vyrazí dech! Tři měsíce před osmdesátkou vypadá božsky!

4. Kam až tohle zajde? Zdrogovaný Koptík vypisuje erotické básně o Gregorové!

5. Takhle Kristinu Kloubkovou na obrazovce rozhodně neuvidíte!